Wpis z mikrobloga

@Kubson74 Bardzo długo nie mogłem znaleźć kogoś kto by się podjął leczenia bo przez zaniedbanie moja wada stała się wyjątkowo ciężka także zacząłem działać dopiero w wieku 32 lat.
  • Odpowiedz
@MajsterOfWihajster: a gdzie ma mieszkać skoro mieszkania kosztują fortunę, a lepiej zbiera się kasę na swoje M nie musząc wydawać 2000zl co miesiąc na wynajem. Wg Ciebie lepiej się męczyć ze studentami albo Ukraińcami i za to płacić, niż że swoimi starymi za darmo?
@Anoncio2111: a Tobie więcej asertywności życzę. Mówisz, że jedziesz, nie wiesz kiedy wracasz mają telefon i po prostu wychodzisz, co Ci zrobią? Musisz ich po prostu
  • Odpowiedz
@iquiet Ale wiesz że można się np. zatrzymać podczas jazdy i wpływa to na średnią?
@Mezomorfix: @pieknylowca Nie każdy ma ogarniętych starych albo odłożone 0,5 bańki po kilku latach pracy żeby kupić mieszkanie.
No chyba że strategią jest wynajmować przez całe życie ale nie każdy ma na to ochotę.
  • Odpowiedz
@iquiet: skąd wiesz ile miał przerw?


@cult_of_luna @JackobC różni są ludzie ale raczej na postoju czas się albo sam pauzuje albo rowerzysta pauzuje ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Jakby nie pauzować (bez sensu) to ja 30km czasami bym robił 3-4h bo jadę nad wodę odpocząć i w czasie leżenia nad wodą leci mi czas xd
  • Odpowiedz
Pedalarz to stan umysłu #!$%@? XD


@Beratna:

czemu? to jest srednio mniej niz 17km/h... A normalnie jak sie jedzie, to ilosc metrow w gore i w dol jest taka sama ;)

To nie jest goral, gdzie opory na oponie sa duze, nie bylo to tez zapewne przez bezdroza :) Po prostu mocno sredni wynik i tyle. Powinno byc blizej 20km/h przy rekreacyjnej przejazdzce :)
  • Odpowiedz
lvl 28 rodzice nie pozwalają


@Anoncio2111: ??? gdzie wy takich starych znajdujecie? Masz 28 lat i rodzice "nie pozwalają"? :D:D:D Jak rozumiem ty na to niepozwalanie sobie pozwalasz. Pytanie dlaczego.
  • Odpowiedz
@Mirkwood: moj stary nadal jest przekonany, ze poszlam na studia tylko po to zeby mu zrobic na zlosc i wyjechalam z kraju tylko po to, zeby zrobic mu na przekor. Narcyz ktory mysli ze jest pepkiem swiata i kazda decyzja osob postronnych podejmowana jest patrzac tylko na niego. Kazdemu z takim starym polecam calkowite uciecie kontaktu, najlepsza rzecz jaka zrobilam w zyciu
  • Odpowiedz
@Anoncio2111: nie chce nic mówić ale jak mi matka zabraniała wychodzić z domu jak miałem 5 lat to wychodzilem przez okno Moja matka zawsze mi na wszystko pozwalała bo zrozumiała że i tak zawsze robię co chce bez względu na to jakie ona ma na ten temat zdanie nawet jeśli robiłem źle sam dla siebie i sam za swoje złe decyzję ponosiłem konsekwncję Twoi rodzice powinni iść do psychiatry Powodzenia stary
  • Odpowiedz
na lvl 28 rodzice nie pozwalają mi wychodzić z domu poza pracą i zakupami, tak w uogólnieniu.


@Anoncio2111: Że de fak łot? W 21 wieku? Cos nie tak ze światem jest. Jakbym był twoim starym to bym ci jeszcze zimówki kupił na prezent do tego scotta co byś tour de monde zrobił.( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Z drugiej zaś trzeba to zrobić z głową, jeśli istnieje ryzyko, że rodzice się obrażą za "niewdzięczność"


@Krolowa_Nauk: Jeśli w wieku 28 lat rodzice są tak nadopiekuńczy to trzeba im zaserwować psychiatrę. No chyba że go trolują bo chcą się wreszcie go pozbyć ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
pokolenie naszych starych to sztywniacy i wapniacy, niestety


@shox: Mogę sobie wyobrazić ile mają lat no i z mojego doświadczenia wiem, że pokolenie dzisiejszych 50+ latków to byli megaimprezowicze za młodu.
  • Odpowiedz
@cation: zgadzam się, że się nadają na jakąś terapię, tylko co z tego, skoro i tak na żadną nie pójdą, a na pewno nie z własnej woli. To oni są właścicielami domu, op korzysta finansowo na życiu u nich (a traci psychicznie i emocjonalnie) i tu trzaśnięcie drzwiami bez przemyślanego planu, załatwionego wcześniej mieszkania czy pokoju, przeanalizowania swoich zarobków, stabilizacji zawodowej itd. nie wystarczy. Zawsze jak ludzie komentują takie wpisy, to
  • Odpowiedz