Wpis z mikrobloga

@Henson_: w sumie nie wiem po co to robić, chyba że ma się jakieś blizny (nie rozstępy) i preferuje się je zakryć

to nie czasy latania z dzidą że potrzebujemy kamuflażu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
w sumie nie wiem po co to robić


@atol: może chcą wyglądać bardziej cool, trochę inaczej niż pozostali ludzie? Obecnie tatuaże tak spowszedniały, że wktótce osoby z czystą nie pomazaną skórą będą należeć do wyjątków
  • Odpowiedz
@lexico: może tak, zbiorowe szaleństwo. Ja nie mam tatuaży i mieć nie będę, ale jak ktoś chce wyglądać jak pisanka wielkanocna to ch#j z nim. Tylko mówię, że jest obecnie tak dużo wytatuowanych ludzi, że stało się to normą
  • Odpowiedz
@lexico: naprawdę uważasz wszystkich wytatuowanych za chorych psychicznie?Może i część z nich ma jakieś problemy, ale trzeba mieć świadomość, ze też tatuaże przestały być uznawane jedynie za ozdobę kryminalistów, a stały się cool i najzwyczajniej modne. Młodzi ludzie tatuują się na potęgę, jakby zakładali na siebie na stałe modne ciuchy. Mi to nie przeszkadza, odpowiadam tylko za swoje decyzję i swoje ciało, więc dlaczego miałoby mnie obchodzić, że grubaski zamiast
  • Odpowiedz
naprawdę uważasz wszystkich wytatuowanych za chorych psychicznie?


@Myszka_: powiedźmy, że wśród wytatuowanych osób jest większy odsetek z problemami psycicznymi
  • Odpowiedz
może chcą wyglądać bardziej cool, trochę inaczej niż pozostali ludzie? Obecnie tatuaże tak spowszedniały, że wktótce osoby z czystą nie pomazaną skórą będą należeć do wyjątków


@Myszka_: to tylko szpeci
  • Odpowiedz