Wpis z mikrobloga

Gdyby ktoś się zastanawiał czemu nienawidzę mężczyzn:

A i tak mi ktoś powie, że nie mam prawa czuć się poszkodowana, molestowana, skrzywdzona, straumatyzowana bo inni się nie czują.

Prawda jest taka, że ja większość życia spotykałam się tylko z przykrością od mężczyzn i takie rzeczy tylko przypominają mi traumy z dzieciństwa. Horus by mi napisał żebym po prostu do internetu nie wchodziła pewnie i, że jestem płatkiem śniegu.

#zalesie #gownowpis #depresja
ZenujacaDoomerka - Gdyby ktoś się zastanawiał czemu nienawidzę mężczyzn:

A i tak mi ...

źródło: 1000014930

Pobierz
  • 311
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@ZenujacaDoomerka Generalnie wiadomo, że wrażliwość ludzi na takie rzeczy jest różna, ale nie rozumiem czemu akurat uważasz, że cię to upokarza.
Głupio to się powinien czuć ten, co takie wysyła. ¯_(ツ)_/¯
Sam się oznacza jako zjeb, co ma małego i tak należy to traktować.

Pewnie zależy od wychowania, ale dla mnie akurat część ciała i tyle, no penis. Jak ktoś nie wie do czego służy i nie umie używać, to jak wyżej,
  • Odpowiedz
  • 0
nie są ostracyzowane społecznie


@ZenujacaDoomerka: Co to znaczy, że "nie są ostracyzowane społecznie"? Gdyby takie zachowanie było społecznie akceptowalne to ludzie to robiący nie wykorzystywaliby faktu "anonimowości" w internetach. I jak można ostracyzować społecznie jednostkę schowaną za anonimowym kontem, która się swoimi prywatnymi wiadomościami publicznie nie chwali? Można jedynie stwierdzić, że takie zachowanie jest chore i nieakceptowalne i wydaje mi się, że poza jakimiś skrajnymi wykolejeńcami, to w społeczeństwie panuje co
  • Odpowiedz