Wpis z mikrobloga

Gdyby ktoś się zastanawiał czemu nienawidzę mężczyzn:

A i tak mi ktoś powie, że nie mam prawa czuć się poszkodowana, molestowana, skrzywdzona, straumatyzowana bo inni się nie czują.

Prawda jest taka, że ja większość życia spotykałam się tylko z przykrością od mężczyzn i takie rzeczy tylko przypominają mi traumy z dzieciństwa. Horus by mi napisał żebym po prostu do internetu nie wchodziła pewnie i, że jestem płatkiem śniegu.

#zalesie #gownowpis #depresja
ZenujacaDoomerka - Gdyby ktoś się zastanawiał czemu nienawidzę mężczyzn:

A i tak mi ...

źródło: 1000014930

Pobierz
  • 277
  • Odpowiedz
@SHOGOKI: Czyli Ty masz prawo mieć niebieski pasek ale ona nie może bo jak dostaje foty bydlaka to jej wina? xD Co jest bardziej normalne to że ona ma różowy pasek który podkreśla Jej płeć czy to że chłop wysyla foty knagi?
  • Odpowiedz
  • 0
i to pewnie chlop co nienawidzi PiSu jak większość tutaj xD


@dotankowany_noca: Nie, nie. Ten akurat głosował na PiS. Jak każdy zboczeniec. Ogarnij się.
  • Odpowiedz
  • 0
@SHOGOKI: całe życie siedzę na tym portalu prawie i nigdy nie dostałam czegoś takiego na priv. To zawsze jest moja wina - masz Facebook i dostajesz takie zdjęcie? Twoja wina, na discord też twoja wina, jak ktoś cię molestował też twoja wina. Tragiczni jesteście, nie wiem jak miałam ta sytuacja przewidzieć


@ZenujacaDoomerka: Przecież powiedział że portal zjebów i wykolejeńców, więc on sam też nim jest, i dlatego tak napisał. Nie
  • Odpowiedz