Wpis z mikrobloga

#tinder #badoo #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow #zwiazki

Może ktoś mi wyjaśnic jak to jest, że w dzisiejszych czasach faceci tak bardzo cenią tzipe, że nie dość że są gotowi skakać przy niej jak piesek od samego początku (płacenie za spotkania, budowanie relacji poprzez ciągłe okazywanie atencji, staranie się) poprzez etap związku, gdzie często się to jeszcze bardziej nasila, aż po ślub? Jednocześnie w zamian wymagając w 90% przypadków wyłacznie tego żeby kobieta po prostu była? Przecież w naprawdę aż zbyt wielu przypadkach to przypomina wręcz niewolnictwo ze strony faceta a nie zdrowy związek czy też przyjaźń.

Ja wiem że nazywane przez większość "p0lki" trzymają grzecznych facetów na smyczy jak hycel haha ale to przez to, że znaczna większość ze spermiarzy, cucków, desperatów po prostu je do tego przyzwyczaiła. Jeszcze rozumiem przypadki gdzie jest taki typowy #przegryw genetyczny który niejako musi nadrabiać hajsem, super humorem czy statusem jeśli chce mieć znacznie ładniejsza od siebie laske. Niestety, najlepszym przykładem jak to faceci są zdesperowani, samotni i nieszcześliwy niezależnie od statusu, wyglądu czy pieniędzy jest to jak widze typa który jest obiektywnie przystojniejszy od laski a i tak płaci jej za wszystko nie wymagając prawnie niczego w zamian a ONA JESZCZE ROBI MU DRAMY XDDD.

A na koniec bonus, najlepsze jest to, że nie jest to post mowiący ze polki są takie złe, bo są mega kochane dla właściwych facetów. Znaczna wiekszość z tych lasek które niby "wymagają" takiego ksieżniczkowego traktowania miały albo mają w życiu swojego Alwaro (niekoniecznie śniady haha) którego traktowały jak Króla, po prostu typ szczerze jej się podobał a Ty meżu, chłopaku, kolego NIE dlatego masz jak masz ze swojej winy i braku stawiania granic. Pozdrawiam
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@WomanWhisperer: jest więcej mężczyzn niż kobiet, dodatkowo kobiety z Polski mogą eksportować swoje wdzięki na zachód czy gdziekolwiek, Polacy już nie, na rynku nie konkurujesz już z chłopakami z osiedla tylko z całym światem, to tak w uproszczeniu, jest to jeden z powodów dla czego cywilizacja zachodnia upadnie i zajmie nas islam, to tak w uproszczeniu, wnioski wyciągnij sam
  • Odpowiedz
@WomanWhisperer: kisne z takich komentarzy xD jak zwykle faceci myślą o sobie jak o superbohaterach, żywicielach i wybawicielach, oh ah co to nie on, ile to on się nie stara, a jak zwykle jest to tylko jego własna perspektywa napędzana przez przerośnięte ego, bo w rzeczywistości daje mniej niż połowę tego, co myśli, że daje. Jednocześnie kobieta robi dla faceta wiele, ale dla takiego zacofanego zwierzęcia ona "tylko jest", bo
  • Odpowiedz
Może ktoś mi wyjaśnic jak to jest, że w dzisiejszych czasach faceci tak bardzo cenią tzipe,


@WomanWhisperer: to nie jest tak ze tzipa nagle stała się jakąś wielką wartością samą w sobie, tylko jest wartość wzrosla za sprawą popytu i podaży.
  • Odpowiedz
@WomanWhisperer: a facet przypadkiem bez auta normalnie nie oszczędza więcej niż baba?
W naszej kulturze jakoś tak wyszło, że laski jadą we dwie na wakacje, podróżują, robią sobie razem piknik, przytulają się, całują, klepią się po dupie itd
Raz próbowałem wyjść z laska, która na ig miała podsumowanie 2022 roku i oznaczyła z 15 lasek, przebywałeś z tyloma facetami łącznie w ciągu jednego roku? No właśnie, więc się nie dziwię,
  • Odpowiedz
@WomanWhisperer: Przede wszystkim jeśli chcesz cokolwiek zrozumieć odnośnie relacji męsko-damskich i damsko-męskich chociaż w sumie na jedno wychodzi to przestań słuchać pierdów wykopków pokroju tego, że teraz mężczyzna nie konkuruje z mężczyznami na osiedlu tylko na całym świecie. To nie jest kwestia ''dzisiejszych czasów'' jesteśmy w stanie kontrolować to mniej lub bardziej co prawda, ale to się nazywa biologia i normalną oraz naturalną rzeczą jest to, że facet głupieje widząc
  • Odpowiedz