Wpis z mikrobloga

Gonciarz już u Stanowskiego pokazał, że on właściwie to nie ma żadnych konkretnych poglądów. Koleś po prostu tworzył w swoich filmach przekaz pod liberalne julki bo akurat taki miał target. Koleś zawsze był przede wszystkim biznesmenem i starał się na swojej twórczości zwyczajnie zarabiać. Teraz gdy te julki się od niego odwróciły to zauważył, że zdobył popularność u wykopków i zmienił przesłanie na jakiś redpill. Decyzja czysto biznesowa, a wykopki się podniecają z powodu rzekomego nawrócenia Gonciarza którego tyle lat szkalowali xD

#gonciarz #youtube
Al-3_x - Gonciarz już u Stanowskiego pokazał, że on właściwie to nie ma żadnych konkr...

źródło: unnamed

Pobierz
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Al-3_x właśnie chciałem pisać żeby gonciarz teraz się przerzucił na np. podcasty z mężczyznami wyruchanymi przez kobiety i przedstawienie ich historii itd. ale nie chciałem mu podsuwać pomysłów na biznes ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Al-3_x: Gdyby tak było to cały czas zasługiwałby na szacunek. Wykop to nie społeczność poklepywania się po jajkach. Chłop się jednak pogubił, brał narkotyki słuchał się lewicowych borderek. Stracił czujność i go dojechały z każdej strony.
  • Odpowiedz
  • 62
Ale jaki redpill? Przecież on jeszcze nic redpillowego nie zdążył nawet powiedzieć, a Ty już scenariusz napisałeś.
  • Odpowiedz
i nagle wykop zaczyna stać po jego stronie XD


@ehhhhh_: w jakiejś części wykop stał po jego stronie po filmie tej całej Darii, większość internetu zareagowała w stylu "kobieta mówi, że facet zły, więc jest zły", tu te opinie były podzielone
  • Odpowiedz
@nilmerg: Nikt nie wierzył Darii, to fakt. Ale nikt też nie mówił, że Gonciarz to fajny gość, a teraz wykopki szykują mu zmianę wizerunku na gigachada. Zapominając, że to typowy "pokazowy lewak", gdzie w tym środowisku jest więcej manipulantów, ćpunów i degeneracji niż gdziekolwiek indziej. Chyba tylko na parafii jest porównywalny sajgon.
  • Odpowiedz
@przegro_pisarz: A ja tam nie wiem, dla mnie to rozumowanie redpilla w Polsce za bardzo zlewa się z blackpillem czy PUA, przez co możliwe, że w Polsce jest szkalowany nawet w miejscach skręcających w prawo.

Ja preferuję określenie, które funkcjonowało za czasów reddita r/TRP, czyli jako "zestaw narzędzi do osiągnięcia swoich celów, bierzesz z niego to, czego potrzebujesz", a jak widzę to mało którzy Polacy tak do tego podchodzą.
  • Odpowiedz
@Al-3_x: co poruchal to jego. Wsrod tych ruchow LGBT jest masa chorych dziewczyn, czesto ladnych, ktore szukaja poklasku i jakiegos poparcia xD Sam kiedys krecilem z jedna ladna urocza dziewczyna, taka szara myszka dla anonka. Kontakt sie urwal bo studia, teraz wchodze na jej profil, ona po tych wszystkich zjazdjach LGBT okazalo sie, ze #!$%@? jakies leki na depresje, wazy ze 100kg moze i z ladnego dziewczcego blondu obciela sie
  • Odpowiedz
@nowisek: nie, gdyby tak było to i tak nie zasługiwałby na szacunek, dlatego że głosił i dalej będzie siał społecznie szkodliwe bzdury "bo da sie na nich ugrać grosza". Niech wypi3rdala
  • Odpowiedz
@Idzpanwjaro: tak ci powiem, #!$%@?ć to społeczeństwo. #!$%@?ł bzdury po dragach i robił gówniane filmy na instagrama z przebraniem za plemnika włącznie. Contant Gonciarza nigdy nie był prawicowy, więc co miał zrobić. Czasy się też zmieniły. Ja tam go nie usprawiedliwiam, ale dla dobrej kasy też bym krakał jak całe to towarzysto.
  • Odpowiedz
!$%@?ć to społeczeństwo


Będziemy od teraz #!$%@? wszystko bo jest źle...wiec ma być jeszcze gorzej?

Sam mam do gonciarza sentyment. Jego filmy z Japonii były peakiem polskiego YT definiującym jego złotą erę. I co z tego? Tu nawet nie chodzi o dragi. Woda sodowa mu wybiła w głowie jak szambo + brak kręgosłupa moralnego i własnego zdania + "to nasz najtwardszy fanbase/elektorat" klepiący swego pana po pleckach ...i co wyszło z niego?
  • Odpowiedz