Wpis z mikrobloga

Cześć przymierzam się do zakupu rowera crossowego, upatrzone modele to 
Scott Sub 20 Cross (3900zł)
Trek Dual sport 2 Gen 5 (3200zł)

Potrzebuje roweru na te wakacje na dłuższe przejazdy, 60-100km co weekend, 60% asfaltu reszta dróżki polne i leśne. Od początku podoba mi się Trek, przymierzałem się do niego i też było komfortowo ale czy te opony pomogą mi pokonywać dłuższe trasy? Chciałbym mieć pozycje w miarę wyprostowaną, ale też lubie pojeździć szybciej na asfalcie, czy znajdę jakiś kompromis. Później rower służyłby mi do jazdy w mieście. Co myślicie o tych rowerach i może macie jakieś inne do polecenia? Z góry wam wszystkim dziękuje

#rower #rowery #pedalarze #kolarstwo #rowercrossowy #bikepacking #kolarze #rowerowykrakow #rowerowetrojmiasto #rowerowawarszawa #rowerboners
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@RussiaHateClub Scott wydaje się lepszą opcją od tego Treka patrząc na osprzęt na szybko, Scott ma już deore z hydrauliką co już jest dobrej jakości sprzętem, a jeśli chodzi o pozycję jazdy to najlepiej będzie dokupić mostek regulowany i sobie po prostu dostosowujesz kąt jego pochylenia i wysokość siodełka pod typ wycieczki. Możesz też dokupić sztyce amortyzowaną - już te xlc za 100~ zł dają niezłą amortyzację a suntour ncx za
  • Odpowiedz