Wpis z mikrobloga

Jak w tej Polsce ma być dobrze skoro już nawet PILOT Boeinga 767 nie może założyć normalnej rodziny tylko musi brać babę z dzieckiem ¯\(ツ)/¯
Człowiek orkiestra, mnóstwo pasji, własne mieszkanie, kilka samochodów,licencja na śmigłowiec, znajomości, kanał na YouTube, ogromne zarobki, zwiedzone mnóstwo krajów, cały czas pośród ludzi.

Kto śledzi Pilota ten zna sytuację.

#zwiazki #polskiyoutube #redpill #blackpill #bluepill #demografia #hipergamia #p0lka #seks #takaprawda #oswiadczenie #natura #wychodzimyzprzegrywu #podryw #lotnictwo #turbulencja #szybowce #motywacja #zalesie
  • 10
  • Odpowiedz
@greenbong: Ale cuck. Jeżeli jej facet żyje, to znaczy że puściła się z własnej woli z 'kolejnym bad boyem' myśląc że dla niej w końcu się zmieni xDD Przecie dosłownie, prawie każda samotna matka to efekt przygody z chadem aka bad boyem lub zdrady różowej.
Zwykły chłop nie zdradzi, bo nawet nie będzie miał z kim ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
własne mieszkanie, kilka samochodów,licencja na śmigłowiec, znajomości, kanał na YouTube, ogromne zarobki, zwiedzone mnóstwo krajów, cały czas pośród ludzi.


W jaki sposób te rzeczy mówią coś o charakterze człowieka? Bo wymieniłeś cechy dorobkiewicza a nie porządnego człowieka.
  • Odpowiedz
@adamsowaanon daj spokój ja ogarnięty programista15k z wawy spotkałem się z BEZROBOTNA 30 latka z powiatowego na swoim poziomie wygladowym i też mnie nie chciała. Albo we friendzone mnie wpuściła albo miała nastawienie O MBIE SIE TRZEBA STARAC.
nie wiem bo olalem

A zachowywałem się po męsku, prowadzenie, szczerość, zdecydowanie, empatia, lekkość, dobry humor
  • Odpowiedz