Wpis z mikrobloga

Czuję się powoli jak w 2014 czy 2015, że gdzie się nie pojawiłem to sranie na PO czy Tuska xD To jest niesamowite, jak pisowcy i osoby o mentalności konfederackiej mobilizują siły i #!$%@?ą wszystko co się da związane z Tuskiem.

Przecież to nie jest tak, że ich jest więcej. A mimo wszystko gdziekolwiek się wejdzie, to ma się wrażenie jakby ten stosunek sił wynosił 90-10. Wstyd się przyznać, ale właśnie tych 9-10 lat temu byłem na to podatny. Teraz widzę, jak ci ludzie okropnie manipulują.

Mam nadzieję, że „cicha większość” pokaże swoją siłę. Mnie to oblewanie Tuska szambem jeszcze bardziej skłania do głosowania na KO i chyba bazując na wynikach ostatnich wyborów można stwierdzić, że więcej ludzi tak ma.

#polityka #4konserwy #neuropa #bekazpisu #konfederacja #bekazkonfederacji #sejm
  • 17
  • Odpowiedz
  • 6
@dzkeson: Mikroblog BYŁ platformerski, bo od jakiegoś tygodnia nagle zaroiło się tutaj od konfederatów i (chyba) pisowców (znacznie więcej konfiarzy).
  • Odpowiedz
bo od jakiegoś tygodnia nagle zaroiło się tutaj od konfederatów i (chyba) pisowców (znacznie więcej konfiarzy).


@Gours: lestko wyrwał na swoje chłopskorozumowe rozkminy o regulaminie sejmu ponad 300 plusów, więc coś jest na rzeczy.
  • Odpowiedz
@Gours: po prostu psychoprawica ma wszystkie cechy sekty, a wyborcy realnie wolnościowi 1) nie siedzą ciągle w internecie bo mają życie/pasje/dobrą prace/hobby/inne zajęcia, czyli rzeczy jakich zazwyczaj nie mają wyborcy pisu i konfederacji 2) wyborcy wolnościowi nie będą zawsze i wszędzie bronić polityków na których glosowali, bo nie są sekciarzami jak psychoprawica.
  • Odpowiedz
najjaśniejszego Tfuska albo Łunię


@Gours: uderzyłeś w stół i nożyce się odezwały. Pierwszy komentarz to od razu konfedepisowiec
  • Odpowiedz
@Gours Taka kolej rzeczy,teraz jest sezon na rudego i z miesiąca na miesiąc będzie gorszej,za kilka lat wróci PiS (kaczor pewnie nie dożyje) i będą smarowali pisowców.
Zobacz wykop przed 2015 jak Tuskiem i Komorowskim wycierali podłogę,o Giertychu nie wspomnę.
  • Odpowiedz
gdzie się nie pojawiłem to sranie na PO czy Tuska


@Gours: hmmmmmm .... a może to dlatego, żę obecnie (jak i w 2014) krajem rządzi..... PO i Tusk?!?!?!?!?! I nagle to co tam #!$%@? kaczor nie ma znaczenia, bo nie ma wpływu na sytuację w kraju?

Na kogo mam srać? Na Stanisława Żółtka? Na mojego sąsiada? Czy na ludzi odpowiadających bezpośrednio co prawo, podatki, politykę wewnętrzną, bezpieczeństwo itp itd?
  • Odpowiedz
po prostu psychoprawica ma wszystkie cechy sekty, a wyborcy realnie wolnościowi


@deziom: po prostu psycholewica na wszystkie cechy sekty, a wyborcy wolnościowi...

Jeszcze zdjęcie wyborcy realnie wolnościowego, o którym pisałeś XD
nth4 - >po prostu psychoprawica ma wszystkie cechy sekty, a wyborcy realnie wolnościo...

źródło: 1000066205

Pobierz
  • Odpowiedz
2) wyborcy wolnościowi nie będą zawsze i wszędzie bronić polityków na których glosowali, bo nie są sekciarzami jak psychoprawica.


@deziom: Przede wszystkim to wyborcy wolnościowi nie będą głosować na etatystyczny katolicki kalifat
  • Odpowiedz
@Gours: Niestety strona demokratyczna robi za mało by do siebie przekonywać i w przestrzeni zostaje jedynie głos pozostałych.
Strona opozycyjna nawala, że nie dociera na wieś i nie zostawia w przestrzeni swojego głosu. PiS wie, że przelewy docierają na wieś, księża też tam docierają, republikaTV też do tam dociera i hałas też dojdzie, a opozycja nie odpowiada w równym stopniu.
PiS = drożyzna, to wszystko na co było ich stać
  • Odpowiedz
  • 0
@976497: to prawda, tylko czy po 8-letniej indoktrynacji jeszcze da się dotrzeć do wsi? Moim zdaniem nie, zwłaszcza, że tym ludziom poglądami jest bliżej do konserwatywnych partii
  • Odpowiedz
@Gours: Jest im bliżej do konserwatywnych poglądów, bo nikt im nie tłumaczy innych. Dało się wieś zelektryfikować, gdy w końcu zobaczyli jak to działa i że jest to pożyteczne.
Koalicja demokratyczna powinna nie tylko mówić o sobie, o swoich postulatach, ale przekonywać do siebie, wyjaśniać nie tylko za czym się opowiadają, ale przede wszystkim z czego wynikają ich postulaty, by dać się nieprzekonanym zrozumieć. Tego nie ma, bo jest tylko
  • Odpowiedz
@Gours Ja wiedziałem że tak będzie po utworzeniu rządu, bo doskonale pamiętam co się wtedy działo. Tylko teraz taka różnica, że wtedy to mnie przekonywało, a teraz dzięki 8 lat PiSu i zagrożeniu Rosji muszę być fanatykiem Tuska :D.
A #!$%@? im w żyć, oni fanatykują to i ja mogę xD
  • Odpowiedz