Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Coś dzieje się w moim związku nie tak, a ja już nie wiem co robić. Jestem mężatką, przysięgałam "na dobre i na złe" i chociaż kocham tego człowieka, mam wrażenie że krótko po ślubie stał się zupełnie inną osobą. Zrobił się strasznie nerwowy, czasem robi mi na złość (przykład: dzwoni do mnie, nie odbieram, bo jestem w łazience, oddzwaniam dosłownie 5 minut po tym i później specjalnie ode mnie nie odbiera. Skąd wiem że specjalnie? Bo 30 sekund później pisze mi wiadomość że teraz to on jest zajety i nie moze rozmawiac, a to ze ja nigdy nie odbieram telefonow to nie jego problem). Humor potrafi mu się zepsuć w jeden wieczór a jak pytam o to co się stało to naskakuje na mnie, że mu nie wierzę. Było kilka takich sytuacji z którymi poczułam się źle i powiedziałam mu o tym, to stwierdził jedynie że tylko go atakuje i odbijam piłeczkę na jego stronę. Ja dosłownie całą sobą czuję że coś jest nie tak, widzę to po jego zachowaniu a jak próbuję z nim rozmawiać to twierdzi że jest okej i że mu nie wierzę. Co robić jeżeli wlasny mąż nie chce powiedzieć co się dzieje? Osoba trzecia? Problemy? Czuję się strasznie źle i nie wiem już co mam robić.
#zwiazki #zalpost



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: Nighthuntero
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 11
  • Odpowiedz
i że mu nie wierzę


@mirko_anonim: W sensie w co mu nie wierzysz?

dzwoni do mnie, nie odbieram, bo jestem w łazience, oddzwaniam dosłownie 5 minut po tym i później specjalnie ode mnie nie odbiera.


@mirko_anonim: Osobiście przy oddzwonieniu czuję raczej ulgę, że w końcu dogadamy kwestię, w której dzwoniłem wcześniej i odbieram od razu bez żadnych wyrzutów.
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: Ciężko tak z kilku zdań coś wysupłać.Ty się zastanawiasz czy on nie ma osoby trzeciej, a on być może usłyszał Twoje jakieś zdawkowe słowa (najprawdopodobniej będąc w stanie pobudzenia, dla przykładu: że masz jakiegoś dzianego przystojniaka w biurze (w pracy, albo na siłowni jakiego fit trenera, albo że bogaty mąż koleżanki kupił jej duży pierścionek/ samochód/ wycieczkę do AbuDabi.. You name it) i poczuł się gorszy. To o czym
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: czuje ze sama nie jesteś święta i całą winę zwalasz na męża, a niewygodne dla siebie fakty pomijasz, tak jak to często robią różowe w takich wpisach. co do samego męża powodów może być kilka: albo z jakiegoś powodu mentalnie już wypisuje się z tego związku i dlatego nie obchodzą go twoje uczucia, albo on był taki od zawsze, a ty przeoczyłaś kupę czerwonych flag i teraz szok, albo
  • Odpowiedz