Wpis z mikrobloga

Dwa prawie bliźniacze komentarze różnych użytkowników. Oba chwaliły przemoc fizyczną wobec ludzi o innych poglądach niż dopuszczają autorzy. Jeden komentarz poleciał, drugi nie. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Zgłosiłem też z 10 komentarzy 0ficer_K, który po wyborach załapał taki meltdown, że nastukał mnóstwo postów, w których wprost nazywa innych "ruskimi ****", lekko cenzurując słowa. Połowa postów poleciała, a druga połowa nie. A wszystkie wyglądają bardzo podobnie.

Ot, moderacja. Pewnie część komentarzy oszczedzają, bo należałby się zasłużony ban autorom. Dziwi mnie, że "standardy wykopu" jawnie zezwalają na ciągłe wyzywanie innych od "ruskich k
*", "nazioli", kandydatek Konfederacji "szonami" itd.

Połowa neuropy powinna sobie zrobić wieczny urlop od Internetu, bo ewidentnie im szkodzi na głowę.

@wykop #polityka #konfederacja #moderacjacontent #bekazlewactwa #lewackalogika #bekazpodludzi
USSCallisto - Dwa prawie bliźniacze komentarze różnych użytkowników. Oba chwaliły prz...

źródło: Zrzut ekranu 2024-06-12 o 12.10.54

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
@USSCallisto: moderacja jest ewidentnie przesiąknięta lewacka ideologia i dlatego na Polskę i propolskie partie można pluć, a ich wyborców odczłowieczać, natomiast na elpidżi nic nie można powiedzieć.

Ja dostałem bana na kwartał, bo napisałem, że ze związków jednopłciowych to raczej dzieci nie ma.
Natomiast wspomniany officer_k nie został nawet ukarany usunięciem komenta, za napisanie i porównanie Polaków do robaków.
  • Odpowiedz