Wpis z mikrobloga

Tylko ja mam wrażenie, że prawie w ogóle nie pojawiają się oferty typowych działek budowlanych, tylko wszystko pod budynki usługowe, o wielkości > 60 ar. Przykładowo teren pomiędzy Katowicami i Krakowem.
#dzialka #nieruchomosci #ceny
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

że prawie w ogóle nie pojawiają się oferty typowych działek budowlanych,


@BlackiLacki: nie ma takich ofert. Na sprzedaż są tylko działki rod jakieś lasy gdzie nie możesz nic zbudować, a jak trafi się działka budowlana to na jakimś odludziu lub przechodzi przez nią linia energetyczna. W dzisiejszych czasach można zapomnieć o wybieraniu miejscowości gdzie się mieszka kupując działkę, działkę budowlaną kupujesz tam gdzie akurat jest na sprzedaż, a nie tam
  • Odpowiedz
@BlackiLacki: To nie tak długo. Warto pojeździć po dobrych miejscach i popytać miejscowych. Raczej nic nie znajdziesz, ale przynajmniej paliwo spalisz.
Pooglądaj na geoportalu czy ktoś w interesującym cię miejscu nie podzielił działek i po nr KW możesz spróbować namierzyć właściciela.
  • Odpowiedz
@BlackiLacki: w pewnej okolicy pod Krakowem szukałem z 3 lata. Obecnie kończymy negocjacje, ale wygląda to tak, że gość ma dwie na sprzedaż a dalej nie ma nic - chyba że 7 arów w budowie zagrodowej jakiś kilometr od sieci komuś odpowiada xD
  • Odpowiedz