Wpis z mikrobloga

Ile wziąć euro na 11 dni w Grecji na Zakynthosie? Chodzi mi głównie o ceny jedzenia, czasem zjemy coś tylko z marketu, jakieś ceny za atrakcje, wynajęcie jakiegoś skuterka czy roweru wodnego. Ogólnie będę się starał z żoną przeżyć to w miarę budżetowo, lecimy z biura podróży last minute bez żadnych posiłków, mam 2 fajne wycieczki fakultatywne wykupione. No i jakieś pamiątki typu oliwa czy żarełko lokalne co można przywieźć i się nie zepsuje.
EDIT ok to będzie Laganas czyli widzę, że ani nie pośpię ani chyba żadnej komunikacji tam nie ma, żeby gdzieś pojechać xD Są tam jakieś wypożyczalnie rowerów? xD
#wakacje #grecja #kiciochpyta
  • 14
  • Odpowiedz
  • 0
@JimLahey88 my wydaliśmy chyba około 200-300 euro na osobę, wliczając w to wycieczkę objazdową, wypożyczenie quada i jakieś pierdoły w sklepach. Jedzenie mieliśmy all inclusive w hotelu. Ja byłem w Tsilivi 7 dni. Przez Laganas przejeżdżałem quadem do Keri i klifów Mizithres (polecam). W samym Laganas nie stety nie wiem co jest ciekawego.
  • Odpowiedz
  • 0
@nnn: o kurde, 300 euro to taniutko, no tyle że 7 dni. Ile taki wynajem quada? I da się jeździć nim po tej wyspie? No właśnie w Laganas chyba nie za dużo ciekawych rzeczy, tobym sobie pozwiedzał quadem xD
  • Odpowiedz
  • 0
@JimLahey88 Jeździ się fajnie, tylko nie mając uchwytu na telefon, bez nawigacji się łatwo pogubić w tych uliczkach, oznakowanie jest bardzo słabe. Czasem główna ulica wygląda jak wjazd do kogoś na podwórko, a na zakręcie nie wiadomo czy kontynuuje dalej prosto czy np w prawo, jak jest rozjazd. W planach mieliśmy objechanie wyspy, ale jechaliśmy tak naokoło, że mi zajęło trochę długo przejechanie na drugą stronę, mimo, że to tylko z
  • Odpowiedz
via Wykop
  • 0
@nnn: @cebulowy_wojownik wziąłem z 850-880 euro na 2 osoby i starczyło, jeszcze wycieczkę na Kefalonię za 140 euro na dwoje wykupiłem na miejscu, więc mogłem wziąć z 700 euro nawet. Zobaczyłem chyba wszystko na wyspie i w sumie nie polecam, Hiszpania lepsza i tańsza. Ale kilka razy pływałem z wielkimi żółwiami, ze 100 klio ważyły, to spoko. A w tawernach to maksymalnie 35-38 euro za 2 osoby wychodziło, tyle
  • Odpowiedz