Wpis z mikrobloga

@gwiazdozbior: jest podejrzenie, że próbuje zostać świętym, tak więc spokojnie. On się zamartwia dbając o Nasze dobro. Możliwe, że się też biczuje dla Nas jako dla wykopków, a my zamiast go doceniać, to jeszcze kpimy. Nieładnie...
  • Odpowiedz
@Mr_3nKi_: oj tam oj tam, ja naprawdę wierzę, że chłopak się nawrócił ;P ale że się przejął za bardzo obecnie i to idzie dla niego w złą stronę. Jak tak dalej pójdzie, to biedny się zamartwi tak bardzo, że zapomni o jedzeniu i siku, i co wtedy będzie? Ja tam się o niego martwię cały czas, kieruję moje modlitwy ku niemu i wierzę, że to jest szczere nawrócenie ;P Zastanawiam
  • Odpowiedz
typ nawala posty od 7rano do 1:20 w nocy w dzień w dzień, pisze jedno i to samo


@Lukardio: Lukardio mój kumplu, nie wiem jak to napisac... Twoim kumple ( byli kumple) robili identycznie. Pamiętam godzina 8-9 rano i wpis o polityce / kościele. Dzień w dzień nie ważne o której godzinie.

No dobra inaczej...

Ehh zapomnieliście czasy #covid19
  • Odpowiedz
@Lukardio Nie wiem jakie ty masz problemy z tymi wpisami. Do onucy mu jeszcze daleko. Ale wykop ma tendencję do #!$%@? odmiennych poglądów.

Taka jest prawda, że na froncie od pseudo ofensywy UA, jest nie ciekawie, wypstrykali się z zabawek i sowieci odzyskują co stracili, a miejscami jak np. na zachód od Bachmutu sukcesywnie miesiąc po miesiącu zyskują po metrze.
  • Odpowiedz
A teraz nasza onuca straszy że Rosja nukami zaatakuje Polskę


@Lukardio: Oczywiście wszyscy wiemy że tego nie zrobią bo nie mogą, przecież dobrze wiedzą że jest to zakazane
  • Odpowiedz