Wpis z mikrobloga

#mmorpg

Zastanawiacie się co tam w najbliższym czasie wychodzi z gier MMO?

Przygotowałem spis oczekiwanych gier MMO, na który możecie rzucić okiem i zweryfikować czy coś Wam podejdzie ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Macie tam info o statusie prac, najbliższym termin testów czy info o P2W. Są tam również single/coopy, które mnie prywatnie po prostu interesują. Jak się przyda, to się ucieszę.

#gry #pcmasterrace #altermmo
AlterMMO_pl - #mmorpg

Zastanawiacie się co tam w najbliższym czasie wychodzi z gier ...

źródło: iSHaURnMPBs-HD

Pobierz
  • 18
  • Odpowiedz
@ReeceWithouterpoon:
gra w której nie masz nawet dostępu to trade wewnątrz gry jak nie zapłacisz i robisz wszystko z 20 razy wolniej od kogoś kto płaci + niektóre rzeczy są dosłownie niemożliwe bo zabraknie miejsca w skrzynce nie jest grą w której płacenie daje przewagę nad kimś kto nie płaci?

PoE to jest free to try, jak chcesz w to grać i nie wyrywać sobie włosów co chwilę z frustracji musisz
  • Odpowiedz
  • 0
@10129: Masz sporo racji. Po prostu patrzyłem na to w ten sposób, że w FF płacisz za dodatki + abo, a do tego masz boost + skip, a PoE masz F2P, a do kupienia są jednorazowo stashe ułatwiające organizację i handel. Wydatki na PoE < wydatki na FF i na tej podstawie zaznaczyłem jak zaznaczyłem, na dłuższą metę nie przeszkadza mi ani ta monetyzacja, ani ta.
  • Odpowiedz
@10129: jeśli jesteś hardkorowym graczem to tak, ale dla normalsa który chce zrobić story i liznąć atlas to granie free jest spokojnie do ogarnięcia bez zbytniego bólu. To uzależnieni od PoE mają problem tak naprawdę i bez stashy idzie #!$%@? dostać
No i jak nie masz jak masz, trade masz ogarnięty teraz przez stronę webową.
  • Odpowiedz
@ReeceWithouterpoon:
to nie jest gra fabularna, jak ktoś chce tylko zrobić story to praktycznie z 10% jak nie mniej gry 'zrobi'. czyli mówisz, ze dla kogoś kto nie chce pominąć 90% gry płacenie jest konieczne aby nie zostać w tyle => czyli gra nie ma elementów p2w bo możesz jej nieistotną czść zrobić komfortowo bez placenia.

w takim wypadku żadna gra p2w nie jest p2W praktycznie bo większość pozwala na zrobienie
  • Odpowiedz
@10129: rozumiem, tylko większość graczy PoE nie interesuje atlas bo to grind dla atystów. To że wierni fanatycy ciągle okupują serwery nie znaczy, że są większością ludzi którzy mieli/mają/będą mieli kontakt z grą.
Genshin ciężko zrobić bez grindu albo płacenia, PoE nie.

A racja, sprzedawanie.

@AnonimoweLwiatko: ta gra wyzwala w człowieku zło.
  • Odpowiedz
@ReeceWithouterpoon no jak atlas to cały mid to endgame xD nie mówię o robieniu tier 17, uberów, czy kompletowaniu 40 challenge bo do nich

opakowanie, dywan, kubek sąsiada

to pasuje rzeczywiście, ale jak ktoś nie tknie atlasu (już nawet olejmy watchstołny) to w zasadzie nie tknął sezonu
  • Odpowiedz
to pasuje rzeczywiście, ale jak ktoś nie tknie atlasu (już nawet olejmy watchstołny) to w zasadzie nie tknął sezonu


@binGoldfinger: trochę tak ale mnie boli ten randomowy, bezduszyny atlas. Nie potrafię przy tym siedzieć dłużej niż kilka dni. Już wolę w monster hunterze robić endgame tier grind bo mi tam nie wyspawnuje #!$%@? moba który mi zmarnuje godziny składania matsów.
  • Odpowiedz
@10129: ja poe traktuję jako darmowy trial z opcją B2P, sam wydałem ponad 1k złotych na jakieś gówna no ale taby pewnie nie kosztują więcej niż gra AAA.
  • Odpowiedz
@Elec: no ja też tak na to patrzę głownie, kiedyś liczyłem to ok 100-200zł i masz wszystko co potrzebujesz o ile nie jesteś super wciągnięty w SSFHC gdzie tych tabów pełno potrzeba a by wszystko zbierać co 'może się przydać'. nie jest to duża cena jak za grę w której bez problemu można spędzić parę tysięcy godzin. w zasadzie to mniej niż diablo 4 w którym jest mniej rzeczy do roboty
  • Odpowiedz