Wpis z mikrobloga

@arkadi2020: Ta świetne przykłady.
Wyśmiewanie się z patologi w jakiej wychował się Biedroń.
Głupie przejęzyczenie, takie jak: "Nikt nas nie przekonana że białe jest biała, a czarne jest czarne".
Po co Śmiszek ma znać stawki vat, jak Konfederacja nie była w stanie napisać przepisu o kwocie wolnej od podatku. Przy Konfederatach Śmiszek jest bogiem wiedzy i umiejętności.
  • Odpowiedz
@Dragonan

@arkadi2020: Ta świetne przykłady.

Wyśmiewanie się z patologi w jakiej wychował się Biedroń.


Ale to nie jego matka #!$%@?ła, tylko on lał własną matkę xD
Gdyby było na odwrót nikt by mu tego nie wypominał, tylko wręcz współczuł.

Głupie przejęzyczenie, takie jak: "Nikt nas nie przekonana że białe jest biała, a czarne jest czarne".


Nie, to tylko egzemplifikcja jej głupoty, przejawiająca się w mnóstwie zachowań i postępowań.

Po co Śmiszek
  • Odpowiedz
  • 15
@Dragonan: Kolezko, przejrzyj Twittera. Zobacz jakie szambo wybiło na lewicy. A to jest bardziej kulturalna odpowiedz. Ja się śmieję z polityków, a lewa strona śmieję się i obraża wyborców, kobiet głosujących na konfederację.
  • Odpowiedz
Głupie przejęzyczenie, takie jak: "Nikt nas nie przekonana że białe jest biała, a czarne jest czarne".


@Dragonan: Co do Scheuring Wielgus to akurat jej standardowe zachowanie, ona jest po prostu niekompetentna i żaden z niej lewicowiec, tylko konformista- jakby nie zmarł jej były mąż to byłaby dziś w ONR. Ogólnie cała trójka jak i większość sejmowej lewicy pod przywództwem przewodniczącej klubu Żukowskiej to problem, a nie rozwiązanie dla polskiej lewicy.
  • Odpowiedz
@Cernold watek nazywa sie lewica w pigulce a nie patologia w polskiej polityce, wiec prosze czytaj uwazniej i ze zrozumieniem jakie watki komentujesz poniewaz mijasz sie z prawda. Z konfederacji jak najbardziej mozna sie nabijac i oceniac ja jako patologia ale to w osobnym watku. W tym taka zmiana tematu pokazuje tylko ogromny bol tylnej czesci ciala i mocne wyparcie prawdy u wyborcow lewicy. Co jest bardzo zabawne bo podobno to ci
  • Odpowiedz
@arkadi2020: Biedronia rozumiem tutaj, bo z matką jak z wódą, trzeba w mordę. Wielgusową tak samo, wielka feministka i walczy z kobietami. Ale Śmiszek? Jedyne, z czego zasłynął to bycie chłopem Biedronia i nie wiem, co on wgl robi w mainstreamowej polityce, jeśli ludzie kojarzą go tylko z ruchania Robercika
  • Odpowiedz
@Dragonan

@eFieN: @MamMalegoSiurka Tylko że Biedroń nie napierd**ł matki. Może się z nią poszarpał i może w trakcie szarpaniny uderzył ją w twarz. Nie jest to jednak pewne.


Nie no, może i jej #!$%@?ł w twarz ale jednak jej nie #!$%@?ł. XD

Nie wiem jaki masz system wartości etycznych i moralnych ale #!$%@? komuś strzała to dla mnie #!$%@?. Nie musi się krew polać a ofiara nie musi wylądować w szpitalu
  • Odpowiedz
@Dragonan Idać tą logiką, gdybysmy się spotkali i wy**rwił bym Ci takigo soczystego prawego prostego to spoko tak? Ponieważ bylo to tylko raz i w sumie to tylko Ty byś tak uważał że ta sytuacja miała miejsce.
  • Odpowiedz
Tylko że Biedroń nie napierd**ł matki. Może się z nią poszarpał i może w trakcie szarpaniny uderzył ją w twarz.


@Dragonan: xDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
  • Odpowiedz