Wpis z mikrobloga

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@odislaw: Mój drogi w końcu nadchodzi normalność, drobnymi kroczkami ale nadchodzi, a wystarczyło hasło "Bo chcemy żyć NORMALNIE" :)
Ps. konfederuskich... to już jest nudne... Pokaż mi zdjęcie Bosaka czy Mentzena z Putinem :) Jak na razie to Donald przoduje w ilości fotek : )
  • Odpowiedz
@odislaw: a co z betonem fajnopolackiej złodziejskiej KO? O tych aferach już zapomnieć można? XDD płacz dalej smutny polaczku, uśmiechaj się szerzej
  • Odpowiedz
@odislaw: boli? I ma boleć, płacz dalej, nie zapomnimy afer jakie zgotował nam wasz naczelnik herr tusk xD na zawsze zostanie zapamiętany jako kanalia która dobro Polaków ma gdzieś. Sekta fajnopolactwa składająca się z ubeków i postkomuchów może tylko płakać
  • Odpowiedz
"Pokaż mi zdjęcie Bosaka czy Mentzena z Putinem :) Jak na razie to Donald przoduje w ilości fotek : )"

@marcin55555: Przygłupy myślą że ruską kolaborację uprawia się fotkami z dyplomatami w mediach
  • Odpowiedz
  • 63
@marcin55555

@odislaw: Mój drogi w końcu nadchodzi normalność, drobnymi kroczkami ale nadchodzi, a wystarczyło hasło "Bo chcemy żyć NORMALNIE" :)

Ps. konfederuskich... to już jest nudne... Pokaż mi zdjęcie Bosaka czy Mentzena z Putinem :) Jak na razie to Donald przoduje w ilości fotek : )


To jest właśnie rozumowanie na poziomie wyborcy konfederacji, zdjęcie z Putinem = prorosyjskosc XD
  • Odpowiedz
@marcin55555: Gnije xD Ty serio myślisz, że konfa zrobi taki wynik w parlamentarnych? W całej europie prawica zaliczała dobre wyniki - wybitnie sprzyjające dla niej wybory, to po pierwsze. Po drugie, w parlamentarnych/prezydenckich frekwencja będzie conajmniej 20pp wyższa.
  • Odpowiedz