Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@odislaw: martwi że tyle ludzi zagłosowało za ruskimi onucami ech

chciałbym przytoczyć dane ze strony PKW z których wynika, że najwięcej głosów w ROSJI 🇷🇺 otrzymali

Marcin Kierwiński - KO
Hanna Gronkiewicz-Waltz - KO
Robert Biedroń - Lewica

Pozdrawiam cieplutko
  • Odpowiedz
@deeprest: A co takiego dała ci Unia ? Olbrzymi dług, wypatrzenie społeczeństwa, ogłupienie kobiet, przyjmowanie egzotycznych małp, rezygnacja z węgla i starych dobrych samochodów, które można naprawiać w nieskończoność. Sory ale ja chcę żyć po swojemu, chce na swoim gruncie uprawiać co chcę, w swoim lesie strzelać do czego chce i w piecu palić czym chce i nikt nie może mówić mi co ja mam robić na swojej ziemi która przechodzi
  • Odpowiedz
Pokaż mi zdjęcie Bosaka czy Mentzena z Putinem :) Jak na razie to Donald przoduje w ilości fotek : )


@marcin55555: serio? Najdluzej urzedujacy premier panstwa ma wiecej zdjec z prezydentem innego niz zwykli poslowie? Kto by sie spodziewal
  • Odpowiedz
@marcin55555: ??? xD przecież konfederacja nigdy nie zasiadała w rządzie, wiadomo że to przedstawiciel państwa jak premier, czy minister spraw zagranicznych będzie się spotykać z zagranicznymi przywódcami to sie nazywa dyplomacją.
  • Odpowiedz
@zulugulubenc2: Śmieciami nie palę... mam piec na ekogroszek : ] i po co zakazywać czegoś co jest "tanie" oszczędne nasze... Mieszkamy w Polsce tutaj zimy bywają srogie i po ostatnim sezonie widziałem co siędziało u ludzi co mieli pompy ciepła ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@marcin55555 ja palę drewnem bo jak sobie sam potniesz, porąbiesz i wyruszysz to jest tanio. Tylko trzeba mieć miejsce na to. Fotowoltaike mam ale czy jako jedyne źródło ogrzewania bym się zdecydował na pompę... No nie wiem...

Jak wszystkim sprzedadzą pompy ciepła to okaże się że infrastruktura nie da rady. Wtedy będzie cis nowego do sprzedania ludziom.
  • Odpowiedz
@marcin55555: jeśli dostrzegasz potencjał normalności w KO albo PiS, to mam dla Ciebie przykrą wiadomość... a zresztą, może jeszcze sam zrozumiesz, bo tłumaczenia i tak pewno byłyby niczym grochem o ścianę.
  • Odpowiedz
A co takiego dała ci Unia ? Olbrzymi dług, wypatrzenie społeczeństwa, ogłupienie kobiet, przyjmowanie egzotycznych małp, rezygnacja z węgla i starych dobrych samochodów, które można naprawiać w nieskończoność.


@marcin55555: OK, nie ma jeszcze 12:00, ale na dziś już koniec wykopu.

Ja to #!$%@? naprawdę nie wiem gdzies was sieją i jak można być tak tępym. Czarno biały świat i chłopski rozumek xD Serio, mam nadzieję, że odpisuje ruskiemu botowi, a nie
  • Odpowiedz
@szpongiel: Nie dostrzegam żadnej normalności w PiS / KO, ani trochę jak jedni tak drudzy nie rozliczają się wzajemnie, są umoczeni po pachy w swoich aferach, śmieją się nam prosto w twarz i sprzedają / rozkradają nasz piękny kraj kraj na lewo i prawo. Partia Hołowni to napompowana lala, lewica to koniec cywilizacji i komuchy i pozostaje Konfederacja z którą zgadzam się ale nie w 100% bo nie podobają mi się
  • Odpowiedz
Pokaż mi zdjęcie Bosaka czy Mentzena z Putinem :) Jak na razie to Donald przoduje w ilości fotek : )


@marcin55555: a skąd te nołnejmy miałyby mieć fote z Putinem? Oni widzieli w ogóle Putina na żywo? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@NuncjuszPapieski: Najwidoczniej dla ciebie się skończył, nie jestem botem, nie jestem ruskim szpiegiem jestem gościem 30+ któremu otwierają się oczy bo założył rodzinę i widzi spie#@^$%^nie, głupie pomysły polityków i to ile kosztuje życie w tym kraju z dykty... A wszystko przez głupotę 70% ludzi którzy głosują na PiS KO.... fajnie jest być opluwanym i mówić że pada?
  • Odpowiedz
@odislaw: Idź na spacer, do lasu, do parku, bo widzę, że polityka, TVN, Onet i GW zrobili ci papkę z mózgu. Być chorym z nienawiści do jakiejkolwiek partii politycznej jest srodze poj*bane.
  • Odpowiedz
@marcin55555: UE dała nam wszystko, bo była spełnieniem marzeń pokoleń Polaków, w tym moich dziadków, którzy dużo poświęcili było niej dotrzeć. Oni ich ich wszyscy bliscy byli Powstańcami i wielokrotnie powtarzali jakie to ważne i nie dane raz na zawsze. UE poza ogromnymi możliwościami gospodarczymi, zbliża do siebie i daje nam bezpieczeństwo. Jest supermocarstwem, które może być partnerem i przeciwnikiem innych potęg. Jest najważniejszym projektem w historii kontynentu - nie było
  • Odpowiedz
  • 1
@odislaw: Idź na spacer, do lasu, do parku, bo widzę, że polityka, TVN, Onet i GW zrobili ci papkę z mózgu. Być chorym z nienawiści do jakiejkolwiek partii politycznej jest srodze poj*bane.


@fan391: XD chyba u ciebie za dużo tv republiki dzbanie, powtarzacie sie jak pisowskie boty,
w tym kraju nigdy nie bedzie dobrze widząc ze mieszkają w nim takie bezmyslne jednostki jak ty
  • Odpowiedz