Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@marcin55555 No tak, dla konfederuskich wyznacznikiem jest ilość zdjęć, zwłaszcza tych sprzed 15 lat, gdzie wszystkie kraje miały normalne stosunki z rosją xd

Ps. Wiesz czemu bosak, memcen, ani żaden inny kuc nie ma zdjęć z putinem? Bo po pierwsze w tych "normalnych" czasach trzeba było jednak coś znaczyć, żeby spotkać się z przywódcą rosji, która mimo wszystko sporo znaczyła na świecie.

A po drugie - w tych właśnie czasach bosaka jeszcze
  • Odpowiedz
@deeprest: Też tak myślałem, tez byłem entuzjastą ue do momentu w którym z unii wegla i stali zrobili unię zakazów i nakazów. To maiła być unia gospodarczo-militarna, a nie to co się dzieje teraz na naszych oczach.
  • Odpowiedz
@naganiaczherculesa: Z Braunem to tak jak z Korwinem... można ich lubić albo nienawidzić. Braun zaimponował mi ostatnią akcją z gaśnicą, pokazał żydom gdzie jest ich miejsce... :) Jako jedyny ma jaja powiedzieć won do swojego kraju!
  • Odpowiedz
Ps. konfederuskich... to już jest nudne... Pokaż mi zdjęcie Bosaka czy Mentzena z Putinem :) Jak na razie to Donald przoduje w ilości fotek : )


@marcin55555: Takie teksty pokazują tylko jak głupi są wyborcy konfederacji. Prorosyjskość oceniana pod kątem ilości fotek. No litości... Jakim debilem trzeba być by takie głupoty pisać...
  • Odpowiedz
Pokaż mi zdjęcie Bosaka czy Mentzena z Putinem :) Jak na razie to Donald przoduje w ilości fotek : )


@marcin55555: Zwykle się nie angażuję w polityczne przepychanki na wykopie, ale no ja #!$%@?ę....
Przesz to jest argument kompletnego troglodyty. Kretyna ze świata obrazkowej cywilizacji. No to jest dramat #!$%@?.
  • Odpowiedz
@marcin55555:

Ps. konfederuskich... to już jest nudne... Pokaż mi zdjęcie Bosaka czy Mentzena z Putinem :) Jak na razie to Donald przoduje w ilości fotek : )


A po co Putin miałby się spotykać z Bosakiem czy Mentzenem jak nie pełnili oni żadnej poważnej funkcji przed wojną? Co za idiotyczny argument... To że Kaczyński, Tusk czy tam ktoś inny ma zdjęcie z putinem z 10 lat temu nic teraz nie znaczy.
  • Odpowiedz
@Herubin: @Glos_z_sali Odpisałem w późniejszej wiadomości że skoro Donald jest mniej proruski to proszę pokazać mi dowody na to że konfa jest taka fest proruska. U mnie nie ma problemu ze zmianą poglądów jeśli ktoś faktycznie podeprze je dowodami, nikt nie jest nieomylny, ale Konfederacja to jedyna nieumoczona partia która nic nie obiecuje i nie rozwala majątku Polskiego. Chcesz coś osiągnąć to zacznij ciężko pracować, a nie licz na to że
  • Odpowiedz
@odislaw: człowieku wyborcy PiS i konfy chodzą do kościoła gdzie wiadomo że istnieje duże prawdopodobieństwo że pedofil ich spowiada, ma do czynienia z ich dziećmi i im to nie przeszkadza, mało tego oddają tej organizacji swoje dzieci pod opiekę, a Ty się spodziewasz że ci wyborcy będą źle patrzyć na partię która razem z kościołem chce rządzić ?
  • Odpowiedz
@marcin55555: Naprawdę żaden prezydent nie ma zdjęcia z Mentzenen? Dziwne ciekawe dlaczego XD. Tusk z Putinem ma zdjęcie tak samo jak na przykład prezydenci USA i wszyscy inni w czasach kiedy Rosja jeszcze nikogo nie napadała a Putin jeździł na światowe szczyty.
  • Odpowiedz