Wpis z mikrobloga

Dziś się udało spotkać z dziewczyną z tindera więc można powiedzieć, że mały sukces:)
Niestety dziewczyna brzydsza niż na fotach ale przynajmniej nie wieloryb , nawet dobrze mi się gadało z nią.
To co mnie zaskoczyło to fakt,że przyznała, że czuje się mocno przytłoczona liczba matchy I propozycji wyjścia na kawę/drinka - jeden gość aż 300km jechał ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Generalnie mogłaby gdyby chciała codziennie z innym chodzić na randkę ale uważa, że maksymalnie 1-2 wyjscia z tindera w tygodniu
Narzekała jeszcze ,że faceci chcą jej zaimponować autem/domem ,a nie tym co sami reprezentują
Po spotkaniu zostałem niestety zghostowany, a szkoda bo liczyłem, że się zakumplujemy i będzie okazja poznać jej koleżanki
#tinder #przegryw #przegrywpo30tce #samotnosc #depresja #redpill #blackpill #rozowepaski #niebieskiepaski
  • 20
  • Odpowiedz
@Maxior99: a ponoć skończyły tobie się kobiety, ale wiesz że i tak miałeś marne szanse na spotkanie drugi raz , bo ona tak tylko mówi że nie leci na kasę , a tak naprawdę na biedaka nawet nie spojrzy , nie ma co się do tej strefy finansowej oszukiwać
  • Odpowiedz
w telewizji mówią że wszystko trzeba takiej opłacić , bo potem sobie myśli że na skąpca lub biedaka trafiła xd


@Rencista_z_przypadku: W jakiej telewizji? Mamy 2024 rok, kobiety pracują i same się utrzymują, śmieszne są te porady, żeby za nie płacić. Oczywiście są takie, które tego wymagają, ale zastanów się, czy chcesz zostać betabankomatem.
  • Odpowiedz
W jakiej telewizji? Mamy 2024 rok, kobiety pracują i same się utrzymują, śmieszne są te porady, żeby za nie płacić. Oczywiście są takie, które tego wymagają, ale zastanów się, czy chcesz zostać betabankomatem.


@choochoomotherfucker: Bardziej sociale niż telewizja. Tam dalej panuje wersja wydarzeń że facet powinien opłacać wszystko. Oczywiście kobiety lubią to bo zyskują, podpinając to pod 'kulturę'. Szkoda że ogrom kobiet tak ma. Mówiąc o kobietach które 'korzystają' czy
  • Odpowiedz
@Maxior99 300 km to naprawdę mu zależało, tym bardziej przykro dla niego, szczególnie jeśli też go zghostowała. Bardzo brzydko z tym znikaniem beż słowa. Może i jest przeciążona, ale choć temu, z którym się umówiła i zawracała gitarę, to mogłaby napisać, że dziekuje, to nie to.
  • Odpowiedz
  • 0
@mru_mru: czy ja wiem czy to coś zmienia? Co za różnica czy ghosting czy " sorry ale to nie to"? Pewnie, że tego by wymagała kultura ale realnie to bez znaczenia...
Co innego jakby już było więcej randek ale po 1 spotkaniu to myślę, że bez wiekszej różnicy
Niestety kobiety traktują tak facetów bo mają ich na zawołanie więc nie muszą się starać
  • Odpowiedz