Wpis z mikrobloga

Nie mogę z tego, że jedyna partia która od początku sprzeciwia się, chce bronić się stanowczo przed atakiem hybrydowym Rosji na Polskę czyli przed migrantami, uważana jest za prorosyjską, a partie które przeszkadzały straży granicznej, wojsku, pisały skargi do parlamentu UE o płot już nie XD I taki lewak będzie wyzywał od ruskich onuc, a sam popiera atak na Polskę xD
#wybory #bekazlewactwa #polityka
  • 31
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Anthermil: bez zaglądania w komentarze wiedziałem że będzie to właśnie zdjęcie i się nie myliłem, przez lata jedyny zgromadzony hak na prorosyjskość konfederencji to jest to jedno jedyne zdjęcie
  • Odpowiedz
@lentilek

@To_ja_moze_pozamiatam: Przecież wszyscy mówią łącznie z Tuskiem, że to atak hybrydowy Putina xD

Za fejk uważam twierdzenie, że konfa jedyna chce stanowczo się bronić a nie ze to atak Putina.
@pkkk poszlak jest cała masa, to ty jesteś zaślepiony. O wspólnej narracji w wielu tematach też nie słyszałeś?
@BlueTony Gownoplot budowany przez pis na przekręcie i na pokaz. Jeśli dla ciebie sprawa jest zero jedynkowa (płot
  • Odpowiedz
@Instynkt Jeżeli chodzi o zdjęcie z agentem i propagandystą Kremla działającym przeciwko Polsce to jedno takie zdjęcie to już za dużo. A są dwa.

https://oko.press/posel-polskiego-sejmu-promuje-prorosyjskie-oswiadczenie

Albo cos takiego. To rozumiem żaden dowód pewnie nie? Oskarżanie NATO i nawoływanie do wyjścia. Wcale nie na rękę na rosji. Ja może nie oskarżam całej konfederacji o prorosyjskość ale są różne tam odpaly i ciągoty, ale bronienie brauna powinno się równać z byciem zdrajcą

A
  • Odpowiedz