Wpis z mikrobloga

@Tajgoch: @FreeFromMuslim: wy tak zupełnie poważnie słuchacie tego co on mówi? Jakie robi dygresje i wywody pseudohistoryczne przy użyciu niepotrzebnego krasomówstwa? Tak zupełnie poważnie i nieironicznie uważacie, że pieprzenie tanich populizmów przysłuży się komukolwiek? Ja serio pytam, bo że Mentzen może kogoś omamić swoją demagogią, to rozumiem, potrafi brzmieć mądrze, ale Braun?
  • Odpowiedz
  • 5
Ludzie zagłosowali na Brauna i uzyskał mandat? Ja #!$%@? co ci ludzie mają w głowach, to jest dramat #wybory


@krzysiek944: przynajmniej robi to co mówi, natomiast popisy jedno mówią, a drugie robią.
  • Odpowiedz
@FreeFromMuslim co wy Rosjanie macie tak nasrane z tym tytuowaniem kogoś? Wasza Najwyzsza Ekscelencja Putin, Pan Braun xD ale gówno i pseudokultura. A w realu gasnica po twarzy niewinnym ludziom itp. Bait 2/10 bo odpisalem
  • Odpowiedz
  • 7
@FreeFromMuslim: jestes w stanie rozpisać sie dlaczego glosowales na brauna? Tak powiedzmy na chociaz 100 słów. Pytam, bo obserwując facebooka, to jest on idolem moich kolegów z podstawówki, ktorzy mieli problemy ze zdaniem do kolejnej klasy i od nich raczej nic sensownego sie nie dowiem
  • Odpowiedz
  • 31
ja z 6 osobami z Warszawy jechaliśmy specjalnie do Skarżyska oddać głos na p.Brauna.


@FreeFromMuslim: Rozumiem że komuś gdzieś z wioski pod Białorusią mogą imponować średniowieczne poglądy Brauna. No ale mieszkasz w tej Warszawie, widzisz że geje nie zjadają małych dzieci, że polska nie upadła przez kilku czarnoskórych ludzi, pewnie miałeś okazję też dotknąć czegoś, co zostało sfinansowane że środków unijnych i po tym wszystkim nadal wierzysz w te brednie, które
  • Odpowiedz