Wpis z mikrobloga

@krzysiek944: chłopie, z Kostrzyna nad Odrą w 6 typa w busie od razu jak zeszliśmy ze zmiany u helmuta i dojechaliśmy do pl to tylko szybkie śniadanie na bazie i o 17 byliśmy już w Tarnowie zagłosować na Pana Grzegorza
  • Odpowiedz
Chcę zobaczyć twarze tych pierydolonych marksistów na słowa ," Szczęść Boże" bo najwyraźniej banda tych zdegenerowanych oszołomów zapomniała , że Europa ma chrześcijańskie korzenie i to Europa była pełna pionierów , którzy pchali ten świat do przodu.


@thurisaz1982: A ja czekam na słowa ,,ave cezar" , bo banda lewackich oszołomów zapomniała, że Europa ma rzymskie korzenie i to łacińska Europa była pełna pionierów, którzy pchali ten świat do przodu

  • Odpowiedz
ja z 6 osobami z Warszawy jechaliśmy specjalnie do Skarżyska oddać głos na p.Brauna.


@FreeFromMuslim: szkoda, że do Muchosrańska nie jechaliście, bo stamtąd ten ruski oszołom powinien kandydować ¯\(ツ)/¯
  • Odpowiedz
@thurisaz1982, wartosci budowane na wierze w jakiegos wyimaginowanego typa? Sorry, ale to zasciankowosc i powierzchownosc. Zapomniales juz jak ludzie byli paleni na stosie za rzekome herezje, choc mieli racje, axtulko dlatego, ze nie bylo to zgodne z retoryka wyznawcow zydka na krzyzu? Malo to razy kwestionowano dowody naukowe, bo fakty nie byly na reke klakierom w sukienkach?
  • Odpowiedz