Wpis z mikrobloga

@qwenti: Ja też głosowałam na Brauna, a kiedyś uważałam go za najgorszego kandydata, bo miałam wypraną głowe przez propagande w tv i tutaj na wykopie. A zdanie o nim zmieniłam po sławnej na cały świat akcji z gaśnicą, bo dzięki niemu zobaczyłam kto tak naprawde rządzi w naszym kraju i na świecie, wszystkim trzęsą żydzi. Kolejna sprawa to miał racje kiedy mówił o ukrainizacji Polski. Zawsze stoi za Polską i polakami,
  • Odpowiedz
Udowodnij przed sądem, że jest rosyjskim agentem, w przeciwnym razie to zwykle oszczerstwo.


@Glikol_Propylenowy: Nie musi byc żadnym agentem zwerbowanym przez FSB czy GRU. Natomiast robi politykę rękami Rosjan dokładnie jak mówi Severski

W Moskwie wiedzą, że Polacy są antyrosyjscy, więc nie liczą na instalację promoskiewskiego reżimu w Warszawie tak jak w Budapeszcie. Dziś zależy im na odpowiednim wyniku wyborów europejskich. Inwestują w radykalną, antyunijną prawicę. Uderzenia w infrastrukturę mają pokazać
  • Odpowiedz
@qwenti: nie, nie troluje, już wyjaśniłam dlaczego, dzięki temu dowiedziałam się kto tak naprawde pociąga za sznurki w Polsce i całym zachodnim świecie, wcześniej nie byłam tego świadoma i nie zagłębiałam się aż tak w politykę, a po tej sytuacji zaczęłam się nią interesować
  • Odpowiedz