Wpis z mikrobloga

@mr_ponglish Nic dziwnego, to standardowy schemat podczas hossy tutaj.
Odkrycie/stworzenie shita, naganianie i pisanie, ze to dopiero początek przez grupę tych samych osób i wzajemne plusowanie.
diamond hands, hodl, ten projekt ma plany i będzie inny niż każdy a finalnie wychodzi
Szukanie leszczy żeby zrzucić podbić wartość i zrzucić torby ( ͡° ͜ʖ ͡°) Ostatni gasi światło
  • Odpowiedz
@IkdapS_: Gdybyś zamiast marnować 2 minuty na pisanie swoich filozowicznych przemyśleń, poświęcił ten czas na DYOR, to wiedziałbyś czemu wypowiadasz się na temat, o którym nie masz zielonego pojęcia i dlaczego za jakiś czas jak wrócisz do tego posta, to zapłaczesz rzewnymi łzami ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@IkdapS_: i podczas poprzedniej latało tu dużo scamow, ale też kilka fajnych projektów które dały zarobić. Ja sam wrzuciłem ze dwa i wiem, że parę osób zarobiło. I sam zarobiłem na shitach wrzucanych przez innych.

Ten ma duży potencjał i w zasadzie kto wszedl gdy tu o tym napisano, to ma x5 w 3 dni.
Projekt jest nowy i potrzebuje nowych holderów i wolumenu, dlatego dla holderow jest ważne informowanie o nim, żeby się wybić ponad milionowe kopie memecoinów.

Oczywiście uczulam, że to shit i może ponad 60k MCAP nigdy nie wyjdzie - typowe, duże ryzyko & duża stawka do zgarnięcia, tyle
  • Odpowiedz
@mr_ponglish: To samo było z doge,shiba,pepe,bome,dogebonk…pamiętam jak jakiś wykopek wrzucał tutaj witfhat czy jak to ma ten pies z czapką. Wszyscy się śmiali pluli na niego i niestety nikt milionerem dziś nie został. A wystarczyło kupić za 50-100$. Tutaj może być tak samo. Tym bardziej, że po za memowym wyglądem stoi ciekawy mechanizm.

Też jestem na x5
Pozdrawiam
  • Odpowiedz
@Wypokowicz93 Coś zapomniałeś o kilku innych projektach które tu były shillowane ( ͡° ͜ʖ ͡°) Pewnie dlatego bo wiemy jak się skończyły

@dman777 @jadealboniejade ten jest super do wejścia dla nowej osoby tylko dlatego bo dał wam już x5? Bo cały czas to podkreślacie.
Nic się nie zmienia xD
  • Odpowiedz
@mr_ponglish: Pomysł całkiem ciekawy, ale już widziałem takie cuda i wałki na lepszych "shitach" niż ten, że skutecznie sie wyleczyłem z wrzucania nawet kilku dolców w takie "projekty". Także pomysł fajny, życzę kilkuset %, bo może dać zarobić, ale ja tylko popatrzę :D
  • Odpowiedz
@IkdapS_: Wystarczą 2 minuty DYOR, żebyś zrozumiał, czemu jesteś w ogromnym błędzie porównując tego shita do tokenów z narracją kotki, pieski, kotki z czapką, baby elon itd itd. Nie chcesz ejpować, to tego nie rób. Jeden cieszy się 2x, drugi z 5x, trzeci z 10x, a czwarty nie sprzeda przy 100x. Proste jak jepanie (σ ͜ʖσ) Z Bogiem i pozdro
  • Odpowiedz
Oczywiście uczulam, że to shit i może ponad 60k MCAP nigdy nie wyjdzie - typowe, duże ryzyko & duża stawka do zgarnięcia, tyle w temacie.

@jadealboniejade:

$64K MC, przy tym tempie to $100K pyknie jeszcze dzisiaj ()
  • Odpowiedz