Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Czy tylko dla mnie sesje ślubne są krindżowe? ja #!$%@? jadą tacy w góry, trzymają się za ręcę i patrzą w dal.. zupłenie tak jak tysiące innych par które robiły takie samo pseudomelancholijne ujęcie. Co to ma oznaczać? Że pomimo statystyk 1/3 rozwodów w Polsce wy jesteście jacyś wyjątkowi? To samo z sesjami ciążowymi. Jak chłopu wystaje kawał brzucha to trzeba o tym trąbić a baba z bębnem jak po calgonie pozuje w polu i nagle to urocze no nie wytrzymie..

#slub #przegryw #antynatalizm



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: Dipolarny
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 17
  • Odpowiedz
@mirko_anonim zwykła pamiątka. 99% ludzi robi sobie foty na wakacjach i też ciśniemy bekę z nich? Ja jestem freakiem genealogicznym i cieszę się, że mam zdjęcia ślubne moich pradziadków gdzie są też pra pra dziadkowie i mam super pamiątkę. Może moje dzieci, wnuki czy prawnuki też z ciekawością będą kiedyś oglądać te zdjęcia.
  • Odpowiedz
@Karton_ze_szklem

@kopawdupeswiniom: ale w czym problem, że wszyscy chcą takie zdjęcia?

Jak jedziesz do jakiegoś ciekawego miejsca to też zazwyczaj wszyscy sobie robią zdjęcia z główną atrakcją.


To jest zagorzały antynatalista, ma pogardę do ludzi którzy posiadają dzieci, teraz widzę że nawet koncepcja małżeństwa nie jest godna jego szacunku.
  • Odpowiedz