Wpis z mikrobloga

@WykopX wg mnie to jest uwarunkowane szansa na przetrwanie np. jak przedłuża się susza albo szarańcza zjadła plony to gruba mogła łatwiej przetrwać
  • Odpowiedz
  • 0
@WykopX chodzi o dziecko, jak jest dziecko dostaje staly pobyt. Laska mysli ze znalazla milosc a po urodzeniu zostaja sama z dzieckiem. Numer stary jak swiat, znany od sydney przez waw i lon po nowy jork.
  • Odpowiedz
@WykopX ja mam np wielkie dupsko i kiedyś załatwiałam sprawę u czarnoskórego faceta uwierz że próbował się pilnować ale non stop gapił się tam jak zwierzak aż mu oczy z orbit wychodziły , oni kochają duże biodra tylki
Biali lubią chudsze , dla czarnych znowu chude są poza ich kręgiem zainteresowań
  • Odpowiedz
@nowy_w_internetach dokładnie xD skoro Polacy nie lubia grubszych to jaki to problem ze wezmą je czarni którzy takie ubóstwiają xD
Wilk syty o owca cała , za Polakami nie będą ganiać grube a jakiś murzynek się zadowoli że hohooo
  • Odpowiedz
@dcom

@WykopX chodzi o dziecko, jak jest dziecko dostaje staly pobyt. Laska mysli ze znalazla milosc a po urodzeniu zostaja sama z dzieckiem. Numer stary jak swiat, znany od sydney przez waw i lon po nowy jork.

Nie poprostu brzydko mówiąc czarni lubią duże dupy wielkie cyce a niekiedy ogromne bebechy , im staje faja do grubych , nie lubią chudości , taka ich natura genetyka , że dla nich gruba baba
  • Odpowiedz