Wpis z mikrobloga

@ziko100:
Marina - nagrywa muzykę w wielu gatunkach, występuje w filmach i teatrze, karierę zaczęła zanim poznała męża i z sukcesami ja kontynuuje, wspiera swojego męża.
Ania - kręci dupą koło twarzy jakiegoś udawanego Hiszpana, żeruje na sukcesie męża, przyprawia rogi jednemu z najbardziej znanych Polaków.
  • Odpowiedz
@ziko100 szanuje też Sarę Boruc, bo sama w wywiadzie powiedziała że jakby nie nazwisko męża to #!$%@? by miała a nie swoja markę odzieżową, a Ania twierdzi że sama się wybiła bez pleców meza
  • Odpowiedz
  • 6
@ziko100 to ona dalej śpiewa? Wydaje mi się że obecnie jest bardziej znana że jest żoną Szczęsnego ale nie zmienia faktu że jest normalna.
  • Odpowiedz
@ziko100: nie no ale przyrównywanie Hiszpanii do Włoch w tej kwestii to xD ja wiem że jedna rodzina językowa i że są przez to do siebie podobne ale na tym by się te podobieństwa kulturowe kończyły xDDDD

Btw. Jakbyscie nie wiedzieli z kim jest lewy i z kim Szczęsny i tylko po ich wypowiedziach i zachowaniu mieli wywnioskować który z nich w swoim związku nosi spodnie to pewny jestem że
  • Odpowiedz
@ziko100: ten hiszpański luz polega na tym, że dwie obce osoby mogą tańczyć zmysłowy taniec. A nie, że nie ma się nic przeciwko, że żona tańczy baciate...
  • Odpowiedz
@nujabes: to było PRZED tym jak poznała swojego męża, więc się nie liczy ( ͡° ͜ʖ ͡°). Z resztą połowy wykopków nie było wtedy na świecie, to jak to mają pamiętać...
@topikPajak dla ukrainek liczy się grubość portfela, kolor skóry lub pochodzenie nie mają dużego znaczenia
  • Odpowiedz