Wpis z mikrobloga

Cześć
Chciałem skorzystać z medycznej marihuany.

Pytanie, jaką klinikę polecacie? Czy jeżeli nie mam żadnej dokumentacji medycznej to jest sens próbować?
Jaką najmocniejszą sative lub głównie sative mogę aktualnie otrzymać? Mam stresującą pracę lubię sobie po pracy wyczilowac ale nie będąc przy tym zawalonym mułem. Wolę się pośmiać i chciałbym skorzystać z medycznej niż spożywać coś co może mieć domieszkę kij wie czego.

Przy okazji co mogę powiedzieć lekarzowi żeby taką receptę dostać?

#medycznamarihuana
#wykopjointclub
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@macumacumac: Ja 4 razy od nich miałem receptę i z każdym kolejnym razem czekałem coraz dłużej, ostatnio o 14 umówiłem "wizytę" a po 23 dostałem receptę, za pierwszym razem receptę miałem po niecałej godzinie.
  • Odpowiedz
@Pomipo: aspotclinics, umawiasz sie na konkretna godzinę, ale potrafią zadzwonic juz wczesniej, podajesz co chcesz i ze z waporyzatora na sen jedna sesje i ze ci pomaga na bóle migrenowe i lepiej zasypiasz, powinno wystarczyć, jak bedzie chciał cos więcej skąd bóle to ze praca w hałasie albo co innego wymyślić, a leki przeciwbólowe nie pomagają, odmianę należy podac że czytałeś w internecie opisy i że cię zainteresowała, albo po
  • Odpowiedz