Wpis z mikrobloga

@Zgrywajac_twardziela jasne, ja nie twierdzę że ona złamała prawo, więc może sobie pisać co chce zgodnie z prawem, ale mówię, że to jest po prostu niesmaczne ze strony antify że używają tego do cieszenia się z tego, że jest temat polityczny do wałkowania. Heheszki to heheszki, a oni zawłaszczają ten gag do robienia celebracji politycznych.
  • Odpowiedz
Robimy sobie żarty z papieża, z Magika


@Zgrywajac_twardziela: Czym innym jest osoba publiczna (EDIT: czy celebryta), a czym innym osoba prywatna (inba wiem, że funkcjonariusze są osobami publicznymi (chociaż i tutaj są różnice, np. kwestie obrazy itp) - chodzi bardziej o kontrakt psychologiczny niż o literę prawa).
  • Odpowiedz
Robimy sobie żarty z papieża, z Magika, czy Mackiewicza, i jest gitówa, mimo, że pewnie sporo osób to boli, że ktoś sobie kiśnie z jakichś tam dla nich bliskich osób. Tak samo jest tutaj,


@Zgrywajac_twardziela: różnica jest taka, że papież wiedział, a nie powiedział. Żołnierz zginął broniąc granice.
  • Odpowiedz
ale oni używają tego żartu do celebrowania wojny politycznej, o tym mówię


@farbowanylisek: jakieś dziecko toczy bekę że smierci tak jak wszyscy inni w polskim internecie z papieża

Wykopki:
  • Odpowiedz
Tak samo jest tutaj, IMO trochę na hipokrytę wychodzisz szanowny kolego, bo z tagu #2137 jesteś znany aż za dobrze xD


@Zgrywajac_twardziela: moim zdaniem co innego się śmiać z młodego żołnierza, który bronił granic kraju i nie był nawet osobą publiczną a z papieża, który swoje przeżył, był znany i tu nie powinno dziwić, że sławni zawsze obrywają nawet czarnym humorem.

No sorry ale żartowanie w ten sposób
  • Odpowiedz
Bardziej od tego napisało to dziecko ciekawi mnie co ma w głowie autor posta, piszący o strzelającym "SG-mannie". Chyba nie muszę mówić do jakiej formacji nawiązuje ten skrót. Pomijam już fakt, że zmarły żołnierz nie był w Straży Granicznej i jak widać ani "SG-manni" ani żołnierze nie mogą strzelać w swojej obronia. Autor o IQ <70 pewnie nawet nie rozróżnia formacji i nie ma pojęcia o co chodzi. Jednak głupi żart dzieciaka
  • Odpowiedz