Wpis z mikrobloga

Bardziej od tego napisało to dziecko ciekawi mnie co ma w głowie autor posta, piszący o strzelającym "SG-mannie".


@Lambo994 Niewiele, czyli wystarczająco by powielać rosyjską narrację
  • Odpowiedz
@NickoSky

różnica też może wynikać z sposobu śmierci. Co innego, gdy ktoś ginie w trakcie obrony ojczyzny a co innego jak ze starości czy samobój.

No nie wiem, raczej tego typu wstawki zawsze były w celu wywołania bólu dupy, i to że teraz wszyscy śmiejemy się ze śmierci papieża to tylko kwestia czasu, zaraz po tym jak papież umarł były niemal takie same głosy oburzenia jak tutaj teraz ¯\(ツ)/¯
  • Odpowiedz
@Protectorx:

moim zdaniem co innego się śmiać z młodego żołnierza, który bronił granic kraju i nie był nawet osobą publiczną a z papieża, który swoje przeżył, był znany i tu nie powinno dziwić, że sławni zawsze obrywają nawet czarnym humorem.

No sorry ale żartowanie w ten sposób z młodego chłopaka który nic złego nie zrobił jest żałosne.


Mnie tam ten chłopak ani ziębi ani grzeje, szkoda go tak samo jak każdej
  • Odpowiedz
@Zgrywajac_twardziela: heheszki z Adamowicza były bardziej nie przez to że zginął tylko że to był typowy mafiozo w układzie gdańskim. A skoro porownujesz samobója i śmierć że starości do zaa oddanie życia w obronie Twojego dupska to bardzo mi przykro że nie widzisz różnic.
  • Odpowiedz
@mateusz-bogacki: @Zgrywajac_twardziela nieźle macie zryte głowy jak przyrównujecie dramatyczną sytuację polityczną we własnym kraju przez która zginął żołnierz broniący waszych dup przed islamistami i całym brudem ze wschodu a papieża co bronił pedofili w kościele i głosował przeciwko kondonom w afryce przez co hiv rozpełznął się po kontynencie jak karaluch i stał się ikoną do dumy narodu polskiego. Zgłoście się pierwsi po brodatego ahmeda do własnych domów w ramach relokacji islamistów
  • Odpowiedz
@Sisal:

heheszki z Adamowicza były bardziej nie przez to że zginął tylko że to był typowy mafiozo w układzie gdańskim.

No niezbyt. Heheszki były dlatego, żeby oburzyć tych co z niego świętego zrobili z tego względu, że zginął w spektakularny sposób. Podobny casus jak ze Smoleńskiem.

A skoro porownujesz samobója i śmierć że starości do zaa oddanie życia w obronie Twojego dupska to bardzo mi przykro że nie widzisz różnic.

Mojego
  • Odpowiedz
Za darmo nie bronił, wybrał zawód podwyższonego ryzyka, i miał tego pecha, że na niego trafiło ¯\(ツ)/¯


@Zgrywajac_twardziela: tak by można było powiedzieć, gdyby zginął na froncie, albo zostałby ostrzelony zza płotu mając przy sobie broń i amunicję, którą powinni mieć i używać do kontrowania tego. Zginął głównie przez głupie zarządzanie i powiązaną z nim politykę. Może jeszcze niech zaczną tańczyć taniec antyprzemocowy przed ciapatymi?
W USA nie #!$%@?ą się z
  • Odpowiedz
@Protectorx: co znaczy co innego śmiać się z żołnierza, a co innego z papieża? Tzn, że co nie można kręcić beczki z Ukraińców i miejmy nadzieje, że w przyszłości nie z Polaków, że jakieś gołowąsy są łapane i targane na front, a ich rówieśniczki ciagną pęto na zachodzie i interesują się podróżami
  • Odpowiedz
zapytał, "ile czasu musi minąć od czyjejś śmierci żeby można było sobie z niej robić żarty?"


@Zgrywajac_twardziela: ja po śmierci ojca poczekałem 3 dni, więc myślę że to mógłby być oficjalny limit ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz