Wpis z mikrobloga

Robert Lewandowski u Moniki Olejnik o tanecznej pasji żony
"Jak się okazuje Robert Lewandowski nie ma problemu ani z pasją żony, ani z samym tańcem. - Ja sam zacząłem tańczyć, ja lubię tańczyć, nie mam problemu z tańcem. Od wielu lat na parkiecie potrafiłem tańczyć. Nawet jak Ania zaczęła tańczyć, to też razem z Anią tańczyłem - wyznał Monice Olejnik.
Piłkarz podkreśla jednak, że w Hiszpanii, gdzie obecnie mieszkają, podejście do tańca jest zupełnie inne niż w Polsce. - Kultura Hiszpanów jest inna. Oczywiście, jak mieszka się w Polsce, jak nie ma się wiedzy i takiego obycia, to trochę się tak patrzy zero-jedynkowo. Nie jesteśmy narodem wyluzowanym, jesteśmy bardziej spięci - mówi. - Ale gdzieś ten taniec też ćwiczyłem, też brałem w tym udział - podkreśla. I dodaje: - Ten taniec, zarówno dla mnie, jak i dla Ani, był kolejnym krokiem w relacji, by odnaleźć coś, co wpłynie na nas jeszcze bardziej pozytywnie. "

I co zaściankowe, nieobyte wykopki spuszczacie się od tygodni nad tańcem a główny autor afery ma to w dupie.
x.D z was

#lewandowski #lewandowska #bachata
  • 125
  • Odpowiedz
  • 2
@maras_zaraz_go_udusisz: @Mintaa:
idąc waszym tokiem rozumowania rozwód w ciągu max. pół roku

Jak jesteś na tyle jebnięty, że nauka tańca stanowi dla ciebie problem. To dla mnie brak słów. Kompletny brak zaufania w związku i red flag jakich mało. Jakby mi facet zaczął wydziwiać i robić problem z kontaktów międzyludzkich to wystawiłabym za drzwi w trybie natychmiastowych po uj mi ktoś kto mi nie ufa i nie jest pewny moich
  • Odpowiedz
zięki waszemu kwikowi Anka to teraz z radości pierogiem klaszcze bo jej zasięgi skoczyły w kosmos. I na tym zarabia. Na waszym kwiku.


@krytyk1205: i dlatego byla/jest kampania usuwania kazdego mema na jej temat na wykopie? Tak sie cieszyal, ze #!$%@? cenzure na wykopie, bo bolal tylek.

Dodaktowo ta wypowiedz Roberta jest niemal jakby napisana przez jakiegos PR w stylu 'jest ok, chociaz wewnetrznie jest slabo, ale nie moze wyjsc do
  • Odpowiedz
  • 1
Ty przylatujesz z piana na wykop


@czuczupikczu: z jaką pianą. To mój pierwszy wpis na ten temat i może drugi komentarz. Kisnę to z was zaściankowe mizoginiczne wykopki. Nigdzie a pracuję z 400 chłopami nie spotkałam takich #!$%@?ów jak tu. To wy charczycie pod każdym postem w których mowa jest o kobietach. Siedzicie, plujecie, wyzywacie.
A jednocześnie płaku płaku ja chcę kobietę, żadna mnie nie chce to pewnie przez moje zakola,
  • Odpowiedz
Dzięki waszemu kwikowi Anka to teraz z radości pierogiem klaszcze bo jej zasięgi skoczyły w kosmos. I na tym zarabia. Na waszym kwiku.


@krytyk1205: To jest tylko twoja opinia, ale eksperci od marki i wizrunku twierdzą inaczej https://sportowefakty.wp.pl/pilka-nozna/1125742/cala-polska-mowi-o-lewandowskich-ekspert-krol-i-krolowa-prawie-posmiewiskiem
Niezależnie od tego jak jest między nimi to obniża markę Lewandowskiego, a ta jest warta wielokrotnie więcej niż marka Lewandowskiej. Tyle, zwykła matematyka, a ty dorabiasz ideologi.
  • Odpowiedz
Ten taniec, zarówno dla mnie, jak i dla Ani, był kolejnym krokiem w relacji, by odnaleźć coś, co wpłynie na nas jeszcze bardziej pozytywnie.


@krytyk1205: brzmi jak jakis cuck ktorego laska powiedziala ze albo otwarty zwiazak albo niech #!$%@? xD

chociaz by jej powiedzial zeby tego nie wstawiala na social media, to nie, ona tym spamuje, ludzie sie z niego smieja a on w mediach daje najbardziej basic PR tlumaczenie xD
  • Odpowiedz