Wpis z mikrobloga

Robert Lewandowski u Moniki Olejnik o tanecznej pasji żony
"Jak się okazuje Robert Lewandowski nie ma problemu ani z pasją żony, ani z samym tańcem. - Ja sam zacząłem tańczyć, ja lubię tańczyć, nie mam problemu z tańcem. Od wielu lat na parkiecie potrafiłem tańczyć. Nawet jak Ania zaczęła tańczyć, to też razem z Anią tańczyłem - wyznał Monice Olejnik.
Piłkarz podkreśla jednak, że w Hiszpanii, gdzie obecnie mieszkają, podejście do tańca jest zupełnie inne niż w Polsce. - Kultura Hiszpanów jest inna. Oczywiście, jak mieszka się w Polsce, jak nie ma się wiedzy i takiego obycia, to trochę się tak patrzy zero-jedynkowo. Nie jesteśmy narodem wyluzowanym, jesteśmy bardziej spięci - mówi. - Ale gdzieś ten taniec też ćwiczyłem, też brałem w tym udział - podkreśla. I dodaje: - Ten taniec, zarówno dla mnie, jak i dla Ani, był kolejnym krokiem w relacji, by odnaleźć coś, co wpłynie na nas jeszcze bardziej pozytywnie. "

I co zaściankowe, nieobyte wykopki spuszczacie się od tygodni nad tańcem a główny autor afery ma to w dupie.
x.D z was

#lewandowski #lewandowska #bachata
  • 124
  • Odpowiedz
Piłkarz podkreśla jednak, że w Hiszpanii, gdzie obecnie mieszkają, podejście do tańca jest zupełnie inne niż w Polsce. - Kultura Hiszpanów jest inna. Oczywiście, jak mieszka się w Polsce, jak nie ma się wiedzy i takiego obycia, to trochę się tak patrzy zero-jedynkowo. Nie jesteśmy narodem wyluzowanym, jesteśmy bardziej spięci


@krytyk1205: taa, Hiszpanie wyluzowani, taniec jest super xD Raz, jak przez chwilę tańczyłem z Hiszpanką, to mało co #!$%@? nie dostałem
  • Odpowiedz
  • 4
@Tortcebulowy: ona na tym zarabia ale widać do was to nie dociera. Jest osobą publiczną, prowadzi te swoje treningi dla fanek, ma mnóstwo obserwujących musi ich czymś przyciągnąć. A wy dostarczacie jej przez swoje kwiczenie o urojonych zdradach Robercika dodatkowych fanów i dodatkowe kliknięcia.

Z tego co pamiętam Chodakowska też coś podobnego wrzucała a kwiku nie było
  • Odpowiedz
@krytyk1205

Nie jesteśmy narodem wyluzowanym, jesteśmy bardziej spięci - mówi. - Ale gdzieś ten taniec też ćwiczyłem, też brałem w tym udział -

I co zaściankowe, nieobyte wykopki spuszczacie się od tygodni nad tańcem a główny autor afery ma to w dupie.

x.D z was


Niech sobie tańczy z kim chce, bardziej dziwi zachowanie, skoro tańczyli razem, a Lewandowska wrzuca zdjęcia tylko z trenerami? Nie kojarzę, żeby Robert wrzucał zdjęcia z prob
  • Odpowiedz
  • 3
@bn1776: a czy ich konta na Insta muszą być klonami? Wiadomo, że target Anki to wszelkiej maści baby. A Robercika opy, dziwne by było jakby nagle próbował przyciągać mężczyzn na swoje konto tańcem ()
  • Odpowiedz
@krytyk1205
Nie muszą być kolanami, tylko, że skoro bachata to ich wspólne zainteresowanie to jako para mogliby by chociaż pokazać jedno wspólne zdjęcie z tańca, a nie kojarzę nawet od niej zdjęć jak tanczy z Robertem, tylko z trenerami więc jest tu dużo miejsca na plotki, ale mogę zrozumieć, że w ten sposób zdobywa większe zasięgi

Poza tym co jest złego z tym, że Robert pokazalby zdjęcie z prob tańca, sam mówi,
  • Odpowiedz
@krytyk1205: ta końcówka to jak "i'm not hurt" XDDD dziwne że jakoś żony jego kolegów z klubu potrafią nie wrzucać wszędzie zdjęć jak ocierają się o kolejnych Alvaro ale nieee to Polacy są zaściankowi a Lewandowscy postępujący XD
  • Odpowiedz
  • 1
@StdPtr: @alaskan_pipeline: albo się dajecie robić jak dzieci. Dzięki waszemu kwikowi Anka to teraz z radości pierogiem klaszcze bo jej zasięgi skoczyły w kosmos. I na tym zarabia. Na waszym kwiku.
Ciekawe czy było to zamierzone od początku i razem to zaplanowali, bo ostatnio coś cichutko o nich było. Czy wyszło trochę przypadkiem a oni zobaczyli jakie emocje to powoduje i wykorzystują główno-dramę do podbicia popularności.
  • Odpowiedz
@krytyk1205: a co masz powiedzieć jak widzisz że twoja żona ociera się pierogiem o innych facetów xD

Popatrz na żony innych piłkarzy, typu Ronaldo czy Messi, żadna z nich nie wstawia takich zdjęć.
  • Odpowiedz