Wpis z mikrobloga

Robert Lewandowski u Moniki Olejnik o tanecznej pasji żony
"Jak się okazuje Robert Lewandowski nie ma problemu ani z pasją żony, ani z samym tańcem. - Ja sam zacząłem tańczyć, ja lubię tańczyć, nie mam problemu z tańcem. Od wielu lat na parkiecie potrafiłem tańczyć. Nawet jak Ania zaczęła tańczyć, to też razem z Anią tańczyłem - wyznał Monice Olejnik.
Piłkarz podkreśla jednak, że w Hiszpanii, gdzie obecnie mieszkają, podejście do tańca jest zupełnie inne niż w Polsce. - Kultura Hiszpanów jest inna. Oczywiście, jak mieszka się w Polsce, jak nie ma się wiedzy i takiego obycia, to trochę się tak patrzy zero-jedynkowo. Nie jesteśmy narodem wyluzowanym, jesteśmy bardziej spięci - mówi. - Ale gdzieś ten taniec też ćwiczyłem, też brałem w tym udział - podkreśla. I dodaje: - Ten taniec, zarówno dla mnie, jak i dla Ani, był kolejnym krokiem w relacji, by odnaleźć coś, co wpłynie na nas jeszcze bardziej pozytywnie. "

I co zaściankowe, nieobyte wykopki spuszczacie się od tygodni nad tańcem a główny autor afery ma to w dupie.
x.D z was

#lewandowski #lewandowska #bachata
  • 125
  • Odpowiedz
  • 1
@djtartini1: to też tylko opinia. A faktem jest, że Internet huczy ergo zasięgi wzrastają, i przybywają nowi fani w tym biednego uciskanego udami Anki Robercika. Dobra robota Panowie - będą mieli jeszcze więcej kasy. A wy dalej za najniższą krajową w kołchozie
  • Odpowiedz
@Dyfeomorfizm:

Fajnym zwrotem akcji by było gdyby jego transfer z niemiec był podyktowany tylko tym ze żona chciała w Hiszpanii mieszkać xD


ale tak bylo. Obejrzyj sobie jej wywiad u Wojewodzkiego w radiu, ona sama przyznala, ze to ona nacisnela na Barcelona (wtedy Robert marzyl o Realu) i to jest jej sprawka. W tym samym wywiadzie Anka wyznala, ze Robert osiagnal wszystko bo sie urodzil utalentowany a ona musi na swoje
  • Odpowiedz
  • 0
@czuczupikczu: tak na pewno Anka zrezygnuje z milionów Robercika dla poskakania na hiszpańskim #!$%@? XD

"ona sama przyznala, ze to ona nacisnela na Barcelona (wtedy Robert marzyl o Realu) i to jest jej sprawka" - a on jak grzeczny posłuszny piesek zrobił co kazała. Tak było.

"prostu urodzil utalentowany" - jak ktoś ma talent do czegoś to zdobycie wysokiego poziomu przychodzi trochę łatwiej, niż beztalenciu co musi dwa razy więcej na
  • Odpowiedz
@krytyk1205: generalnie obejrzyj sobie ten wywiad i posluchaj. Ona sie z tym nie kryla, ze to byla jej decyzja. Przeciez kazdy wiedzial, ze Robert marzyl o Realu i on sam mowil to niejednokrotnie w wywiadach. Ona tam bardzo konretnie powiedziala, ze to byl jej pomysl i jej sprawka, ze tam trafil.

Mowisz, ze zrobil to jak posluszny piesek - tak, zrobil tak. Nie wiem czemu wydaje Ci sie, ze gosc to
  • Odpowiedz
@bn1776: Może zdjęć Roberta nie ma, bo jego pijarowcy uważają, że takie akcje w męskim sporcie nie przejdą? Że źle to wpłynie na odbiór jego osoby? Kto wie. Dla mnie i Robert i Anka to marketingowe wydmuszki i choć lubię memy z Anką, to zdaję sobie sprawę że za tym może stać bardziej ich biznesowe podejście niż ślinienie się do hiszpańskiego i latynoskiego kabanosa xD
  • Odpowiedz
  • 1
@warrengda
Profil Roberta w sumie tak wygląda jak baner reklamowy tym bardziej dziwi, że Lewandowska wrzuca takie zdjęcia ale widocznie taki rozgłos jest lepszą reklamą niż zdjęcie z Robertem,

Mnie nadal trochę śmieszy to stwierdzenie Roberta w wywiadzie że Polacy to niby tacy sztywni XD a oni tacy wyluzowani bo Anka tańczy bachate z Alvaro xd
  • Odpowiedz
@krytyk1205: No ale odróżniasz kontakty od czegoś co ona robi? Przecież nikt nie broni jej mieć znajomych facetów czy nawet iść z koleżankami na imprezę. Ale wyjazdy z kolegą w jakieś miejsca tylko we dwoje? Mąż siedzi w barcelonie a ona zabiera alvaro do polski na kolację? Obmacywanie się po dupie czy po kroczu bez znaczenia co to za rodzaj tańca nie powinno odbywać się z inną osobą niż jest w
Mintaa - @krytyk1205: No ale odróżniasz kontakty od czegoś co ona robi? Przecież nikt...

źródło: image

Pobierz
  • Odpowiedz
  • 0
Anka uprawiala nikomu nieznany sport,


@czuczupikczu: Swoją karierę sportową rozpoczęła w Pruszkowie ucząc się karate, które przyniosło jej pierwsze sukcesy – Anna zdobyła łącznie aż 38 medali! Jest absolwentką AWF w Warszawie, która została mistrzynią Europy i Polski, a nawet przywiozła medale z Mistrzostw Świata.
Przez 11 lat swojej zawodowej kariery zdobyła 29 medali mistrzostw Polski, 6 medali mistrzostw Europy i 3 medale mistrzostw świata.
Tak nic nie robiąca prukwa (
  • Odpowiedz