Wpis z mikrobloga

Miałem olać te wybory, bo głosowanie dotyczące tego, która pijawka będzie udawała, że coś robi w Brukseli za grubą kasę jest mało inspirujące, ale... hmm...

A gdyby tak pierwszy raz życiu - pod wpływem emocji i dla fabuły - zagłosować na kogoś z PiS-u albo Konfy... ( ͡° ͜ʖ ͡°) Przeczytam jeszcze parę ckliwych wpisów silniczków broniących swoich - uwaga, napiszę to - uśmiechniętych guru, to może nabiorę motywacji.

Pewnie nie tylko ja mam takie przemyślenia ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#granica #bialorus #polityka
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@8azyl0v0: dzięki, kumplu.

Nie ukrywam, że pewnie w niedzielę wybiorę relaks i d--y do urny wyborczej nie ruszę, ale ekipa rządząca zdecydowanie zasługuje na żółtą kartkę - za nieudacznictwo i za to, jak szczuli w latach 21-22 na polskich żołnierzy.
  • Odpowiedz
@Tywin_Lannister: moja dalsza rodzina ze wsi pierwszy raz ever nie zaglosuje na PiS i z tego co mówią to nie sa odosobnionym przypadkiem, za duzo kasy poszło na lewo. Gdzie nie przylozysz ucho tam co innego (σ ͜ʖσ).
  • Odpowiedz
@danob99: skaczą, bo takie - obślizgłe - mamy realia polityczne. Tak samo druga strona od lat wykorzystuje choćby śmierć Adamowicza.

Dla mnie - pod względem obślizgłości - to, co wyczyniali w latach 21-22 obecnie rządzący > wykorzystywanie śmierci żołnierza do masowania słupków wyborczych
  • Odpowiedz
@matti-nn: no mój pojedynczy głos nie zmieni, ale pewnie z kilkaset tysięcy ludzi - jak nie więcej - nie zostanie w niedzielę domach ze względu na dzisiejszy incydent, mimo że mieli taki zamiar, a KO znowu przegra na procenty z PiS-em. Tak obstawiam.
  • Odpowiedz
@Tywin_Lannister:

Dla mnie - pod względem obślizgłości - to, co wyczyniali w latach 21-22 obecnie rządzący > wykorzystywanie śmierci żołnierza do masowania słupków wyborczych


Czy Ty wiesz co właśnie napisałeś? Że dla was granie śmiercią żołnierza jest mniej uwłaczające niż początkowe działania opozycji, gdzie jeszcze nie było wiadomo dokładnie co i jak, które sprowadzało się do latania z siatką.
  • Odpowiedz
@Tywin_Lannister: wiadomo bo jakby rzadzil pis to zolnierz by nie umarl i wogóle. Watpie ze mamy az tylu idiotow, ktorzy to kupia. Zobaczymy po wyborach jak bardzo Twoje prognozy okarza sie odklejone od rzeczywistości.
  • Odpowiedz
@Tywin_Lannister: ale Policję już im się zdarzało xd. I KO nie chce nas wepchnąć w ramiona tych wspaniałych krajów jak Rosja i Białoruś jak chce tego PIS i Konfa. Braun to w końcu lubi tą Rosję czy nie bo już się gubię.
  • Odpowiedz
@Tywin_Lannister: Obecna opozycja podczas swoich rządów doprowadziła do sytuacji, w której najważniejsi dowódcy wojskowi podają się do dymisji - dla mnie to przebija wszystkie p---------e KO/TD/Lewicy z lat 21-22.
  • Odpowiedz