Wpis z mikrobloga

@bolekndm, @Dziecko_Proboszcza bardzo dobrze Ci odpowiedziało, ze swojej strony mogę dorzucić jeszcze, że jeśli ktoś kupuje środki czystości do kibla, ciastka albo inne rzeczy na fakturę na JDG to najprawdopodobniej te produkty będą w 99% wykorzystane prywatnie, nie oszukujmy się. Dopóki nie robi ludziom w domu paznokci albo nie strzyże nie wiem, jakie JDG mógłby prowadzić, aby liczba klientów korzystająca z domowej toalety była w jakimkolwiek stopniu znacząca w skali całości.
  • Odpowiedz
Poza tym zmarnował na załatwienie jej i rozliczenie czas, a to u Januszy jakoś ceny już nie ma ( ͡º ͜ʖ͡º)


@SkorpionX: Dusigrosz wyszedl na swojego. Sam pracowalem na JDG, ale nigdy takich cyrkow nie robilem xD Te 40zł to dla mnie #!$%@? a nie zysk, zeby pozniej tlumaczyc sie w US.
  • Odpowiedz
@XpedobearX no dokładnie, wystarczy sobie policzyć swoją stawkę godzinową i zestawić to z rozliczaniem takich gównofaktur, potem się im w głowie roi, że muszą na srajtaśmie przyoszczędzić, bo będzie taniej. Biznes robi się na rzeczach dużych ¯_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz