Wpis z mikrobloga

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@CzikaKiri: o tak, trójka obniżyła loty strasznie. A RMF w robocie u mnie puszczajo więc chcąc ni chcąc coś tam usłyszę. Moje playlisty nie spotykają się niestety z uznaniem współpracowników.
I nie żadna olimpiada strażaków. Nie dokładnie napisałem ,zmanipulowałem fakty. Sezon kąpielowy na plażach nad Bałtykiem się zaczyna i na sezon zjeżdżają z całego kraju ratownicy wopru . Przez trzy miesiące będą pilnować plaż , stukać plażowiczki a przy okazji
  • Odpowiedz
@bellacavem:

Dobrze, że universum trzyma poziom i piosnki AI produkuje. heh, Antoniuk Records i Betty B. - Stodoła Beats.


Noś stopery w uszach w robocie, jak da rady. Ja znam ten ból, dygałem w trakcie i po studiach na magazynie, nie można było operatorom wózków ani słuchawek mieć ani stoperów, wiec choiii mnie strzelał przez prawie 3 lata słuchania ESKI lub RMF, a jak człowiek przełączył na trójkę, to zaraz
  • Odpowiedz
@CzikaKiri: Nie da rady u mnie ze słuchawkami na uszach czy stoperami w uszach pracować. Kominikatywny być muszę , przecież ja cieć z parkingu - zapomniałeś?
Tam wyżej wulkanizator lecter pisał, że lajt był w olotv. Gdzie streszczenie Twoje? Zawsze pisałeś meldunek regulaminowy z tych popłuczyn.
A tą Gacek to nawet lubiłem, aż tak straszne to jej "R" nie było. Przynajmniej nie sepleni jak maryjola.
  • Odpowiedz

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@CzikaKiri: jak nie robisz, jak pisałeś z dwóch ostatnich raporty. Nie mam czasu grzebać i szukać tego.Sklerozę masz czy pokasowałeś ze wstydu ,że oglądałeś toto?Donejty podrabiajo na Ciebie, pioseneczki tytułują , zaraz będzie Panini karty kolekcjonerskie z czikim i albumy do ichich drukować.
  • Odpowiedz
@Jezus_Choroszcz: "Powiedz mi jakiej muzyki słuchasz, a powiem Ci kim jesteś" - tak Apacze gadają.
Ty tam Jezusik burzysz na Stalkomira, Arona etc. Burz, burz - to mnie nie "kręci". Tylko Mariolki nie tykaj. Nie w taki sposób, jak tych 5 co ich strąciłem przez niecały tydzień. Wtedy będzie fajniusio pomiędzy nami, po koleżeńsku.
  • Odpowiedz

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.