Wpis z mikrobloga

@Milo900 kot jest jednak czystszy tylko nie wychodzący ,bo taki co wychodzi potrafi mieć fajne pasożyty co mu np potrafią wyjść z zadka( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
Ale jakby się tak zastanowić nad higiena niektórych ludzi ,albo nawet i panien z tipsami i tym co jest pod nimi ¯_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@Milo900:
W moim łóżku śpią psy i to spore (+50kg). Mało tego, zdarzało się niejednokrotnie, że koło mojego CC spał Amstaff, którego miewałem pod opieką. A wcześniej również na przechowaniu pitbull red nose.
Jak dotąd nie złapałem trądu, grzybicy czy innych chorób które mogły wnieść psy do mojego łóżka. Ponad to od kiedy pojawiły się w moim życiu psy to może 2 razy chorowałem. Spędzam masę czasu aktywnie (+25k kroków / +4h na samych spacerach). O jakości snu ni wspominając. Poznałem całą masę ludzi.

Tak, jest masa sierści w mieszkaniu i mimo dużego Kärcher'a następnego dnia wzdłuż ścian widać sierść. Ale to jest pikuś.
Sierść odkłada się również na górze szafek -> mówię o wysokości 2,3m. Ale to Cię jeszcze nie powinno tak przerazić jak informacja, że w domach gdzie mieszkają psy / koty, sierść można znaleźć w naczyniach i co
Richtig_Piwosz - @Milo900: 
W moim łóżku śpią psy i to spore (+50kg). Mało tego, zdar...

źródło: 20240510_011836 20240510_011856

Pobierz
  • Odpowiedz
@Milo900:
Już wiem co mi umknęło a nie dawało spokoju. A teraz proszę podziel się opinią, wrażeniami po wizycie w domach gdzie są małe dzieci.
Wersja w pigułce: dla maDki, sraka kaszojada to nie sraka
Nic już nie tknąłem a właściwie błyskawicznie skończyło się zaglądanie do miejsc, w których przebywają smrody. Przewijanie na stole. Pampers położony czy to na stole czy szafce kuchennej albo przed wejściem do mieszkania na wycieraczce.
  • Odpowiedz