Wpis z mikrobloga

#polityka #bekazpisu #bekazkonfederacji
Pusty śmiech mnie ogarnia, konfederacja wpuściła pisowskiego lisa do kurnika a ten zabajerował chłopców w krótkich spodenkach do tego stopnia że wysadzili Krula z siodła. Doktor i ministrant, zadowoleni z siebie że robią realpolitik nawet nie zauważyli kiedy podpisali pakt z diabłem.
  • 18
  • Odpowiedz
@D00D00: Ale umówmy się. Trzymanie się przywództwa Korwina, to by była jedna z najgorszych decyzji jakie mogli podjąć. Chyba, że jesteś takim fanem Konfy jak ja. Bo ja akurat życzyłbym sobie, żeby do końca świata Korwin przewodził konfie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@D00D00 co by nie mówić, to Krul to świr jakich mało, to wygląda na to, że jest prawdziwy w swoich przekonaniach ( ͡° ͜ʖ ͡°) Wipler i doktur memcen to zwykli oportuniści, którzy byliby gotowi własną matkę sprzedać, gdyby się im to opłacało
  • Odpowiedz
Trzymanie się przywództwa Korwina, to by była jedna z najgorszych decyzji jakie mogli podjąć.


@wodzik: Ale w czym w sumie obecne przywództwo jest lepsze? Korwina wywalili za rzekomo prorosyjskie wypowiedzi, a trzymają Brauna, ja tego nie ogarniam xd
  • Odpowiedz
@wstanczyk: Ale ja napisałem, że trzymanie Korwina to jedna z najgłupszych decyzji jaką mogli podjąć. Nigdzie nie napisałem, że to co zrobili było mądrzejsze ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Korwina wywalili za rzekomo prorosyjskie wypowiedzi, a trzymają Brauna, ja tego nie ogarniam xd


@wstanczyk: myślę, że to wynika ze strachu przed połączeniem sił przez Korwina o Brauna, ukradli by najbardziej kucowatych spośród kucy
  • Odpowiedz
@D00D00: Akurat Ruchowi Narodowemu to zawsze bliżej było do Pisu niż do kucy więc nie wiem czemu taki Bosak miałby być niezadowolony, że Konfa skręca coraz bardziej w jego stronę.
  • Odpowiedz
  • 0
@crespo: RN kontynuuje tradycje endecji a PiS sanacji, ogień i woda. Zresztą wystarczy posłuchać co bossuck ma do powiedzenia o faflunie.
  • Odpowiedz