Wpis z mikrobloga

@Madridista98: Bilety kupowałem 9 kwietnia, jeszcze przed meczem Realu z City i zostały przydzielone w drodze losowania, bo było wielu chętnych. Więc były małe szanse, że to akurat Real przyjedzie do Warszawy. Żałuję tylko, że wziąłem 3 kategorii, ale dobre i to. Teraz widzę, że bilet za 30 euro jest wart obecnie 1600 zł xD
  • Odpowiedz
  • 0
@DurzyPszypau: Ja mam nadzieję, bo na pewno jest sporo ludzi "ze świata", którzy masowo kupili bilety z zamiarem odsprzedaży, a jeśli mecz będzie się zbliżał, a nie uda im się sprzedać (a po takich cenach życzę powodzenia) to ceny będą musiały spaść. Na występ Taylor Swift na Bernabeu bilety szło kupić po 300zł na kilka dni przed koncertem.
  • Odpowiedz
Ceny nie spadną. Dla Niemca, Japończyka i koxojebcy to atrakcyjna cena. Ceny będą rosły. Na finał w Londynie ceny rosły nie spadały. Jeszcze prawdopodobny debiut żółwia sprawi, że ludzie się rzucą. Jak nie dostanę ze stowarzyszeń to kupuję normalnie.
  • Odpowiedz
rzed meczem Realu z City i zostały przydzielone w drodze losowania, bo było wielu chętnych. Więc były małe szanse, że to akurat Real przyjedzie do Warszawy. Żałuję tylko, że wziąłem 3 kategorii, ale dobre i to. Teraz widzę, że bilet za 30 euro jest wart obecnie 1600 zł xD


@DurzyPszypau: opchnij i za kasę wybierz się do Hiszpanii na nowe Bernabeu.
imo lepszy deal i prawie trip ci się zwróci,
  • Odpowiedz