Wpis z mikrobloga

@ChlopoRobotnik2137: bardzo dobrze zrobiles, tu nie chodzi o 0,28zl tylko o miliardy oszukanych ludzi na te 0,28zl co smialo mozna podciągnąć pod 200 000zł codziennie. mogles jej jeszcze cos zrobic napluc czy cos. tez mialem taka sytuacje tyle ze 2,78zl do zwrotu. stoisz jak #!$%@? przy tych kasach, ludzie sie na ciebie gapią bo mysla ze afere z dupy robisz. wstyd dla ciebie a to nie tak powinno wygladac
  • Odpowiedz
mogles jej jeszcze cos zrobic napluc czy cos


@stary_grat: tak, mógł jeszcze babę zabić xD bo to jest wina baby w sklepie która kasuje, że kierownik sklepu nie ogarnia cenówek na sklepie xD
  • Odpowiedz
@ChlopoRobotnik2137: i bardzo dobrze, ja też się zawsze upominam u Lidlu czy Biedronce o każdy grosz. Tu nie chodzi nawet o pieniądze, tylko jak oni nas w #!$%@? walą to jest ok, a jakoś nigdy nie spotkałem się z sytuacją, że na kasie nabili mi mniej niż na cenówce ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
bardzo dobrze zrobiles, tu nie chodzi o 0,28zl tylko o miliardy oszukanych ludzi na te 0,28zl co smialo mozna podciągnąć pod 200 000zł codziennie. mogles jej jeszcze cos zrobic napluc czy cos. tez mialem taka sytuacje tyle ze 2,78zl do zwrotu. stoisz jak #!$%@? przy tych kasach, ludzie sie na ciebie gapią bo mysla ze afere z dupy robisz. wstyd dla ciebie a to nie tak powinno wygladac


@stary_grat: ja tak
  • Odpowiedz