Wpis z mikrobloga

256 109 + 70 = 256 179

Nawet nie wiedziałem że dzisiaj światowy dzień roweru, a całkiem przypadkowo miałem niestandardową wycieczkę, na gościnnych występach.

Przypadkowo to może nie, po prostu zaoferowałem się różowej że wezmę wolne w robocie i będę robił za szofera, żeby nie musiała 400km jechać w Wielkopolskę i z powrotem. Sprawek miała kobita na 2h, więc ja zamiast się 2h nudzić i czekać na księżniczkę, to wziąłem rower na pakę, ruszyłem z podpoznańskiego Buku i pojechałem na 3.5h żeby ona 1,5h poczekała na mnie ;)

Zrobiłem objazd, wjazd i przejazd Wielkopolskiego Parku Narodowego, bo nigdy nie byłem, ani piechotą, ani samochodowo. Trochę za dużo wertepu sobie ułożyłem w trasie, ale fajne rzeczy byli: dobra kilometrowa ścianka na Ostrą Górę z Mosiny, ładne lasy (chociaż na oponach 28 trochę za terenowe), hitlerowski pałac w Jeziorach (mógłbym przysiąc, że z dziedzińca słyszałem radio mówiące w języku niemieckim) i płytowa droga dojazdowa do niego, przez świetny las (Grejserówka, na niewyraźnym zdjęciu). Szkoda tylko że wieża/mauzoleum Bierbaumów w lesie koło Szreniawy do zwiedzania jedynie w weekendy :(

Poza tym wiało, było chłodno i mżyło jakimś gównem, ale i tak było super :)

-----------------------------------

#kwadraty

Max square: 25x25 (-)
Max cluster: 952 (-)
Total tiles: 3010 (+52)

Tam mnie jeszcze nie było, ale będę za tydzień ( ͡º ͜ʖ͡º)

#rowerowyrownik #wykoptribanclub #ruszpoznan

Skrypt | Statystyki
cultofluna - 256 109 + 70 = 256 179

Nawet nie wiedziałem że dzisiaj światowy dzień r...

źródło: 444764476_415222564833801_2629559426425791151_n

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach