Wpis z mikrobloga

Kolejny przejazd Warszawa-Poznań wykonany. Prędkośc przelotowa jak zwykle 180-200km/h (na złodziejskiej autostradzie prawie nikogo nie ma), a pasażerowie na blabla jak zwykle zadowoleni, a hamulce prawie nie użyte

Tylko miernotom drogowym puszczają zwieracze, że ktoś jedzie szybciej od nich i pewnie nie mogą pojać jak nikt mi nie wymusił pierwszeństwa, a ja ani razu na dupie nie wjechałem i nie poganiałem światłami ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#motoryzacja #samochody #shitposting
  • 23
  • Odpowiedz
@cwlmod: nie no, jak nie siadasz na ogonie, ewentualnie z zachowaniem odległości dasz lewy kierunek (a jak ci zjadę to dasz awaryjne to już w ogóle super), to sobie śmigaj nawet i 300 ( ͡° ͜ʖ ͡°)

  • Odpowiedz
  • 1
@Przypadkowy: A co, wyskoczyłbyś? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Wiesz co jest najlepsze? Że ludzie mi potem dziekują, jak szybko przejechaliśmy i jak komfortowo było ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)

@eugeniusz_geniusz Musi cały czas w strachu żyć skoro boisz się skorzystać z usług zbiorkomu poza automatycznym metrem w niektórych krajach
  • Odpowiedz
@cwlmod: a jakie auto, że zapytam?
No i też tak mnie zastanawia, co robisz, jak np widzisz na lewym pasie typa, który jedzie 120-140. Zwalniasz i czekasz? Dajesz znaki?
  • Odpowiedz
@cwlmod: Jeżusie Chytrusie! 180-200 na tej autostradzie to miałeś wyjątkowe szczęście :D
Jechałem dwa razy w ostatnim miesiącu odcinek Warszawa - Łódź, raz w majówkę, drugi raz tydzień temu i miałem niewiele możliwości żeby przekroczyć 140 km/h. Właściwie jazda wyglądała tak: 100-110 w sznurze aut, w końcu ktoś się zdecyduje zjechać, za nim kolejny, jest szansa na wyprzedzenie kolumny, ogień, dobicie do 180-200, hamowanie i znowu 100-110 :D W końcu olałem,
  • Odpowiedz
  • 1
@Kotouak: Zwalniam i zbliżam sie do niego na dystans około ~ 50 metrów. 99% kierowców wtedy zjeżdża na prawy pas. To jest dystans niby niebezpieczny (a jak jest duży ruch to wszyscy jadą 120-140 właśnie w takich lub mniejszych odstępach xD) ale na tyle daleki, że nie czuć jest ciśnienia ani chamstwa.

Ewentualnie spokojnie go wyprzedzam prawym, bo często ludzie wtedy zaczynają zmieniać pas, wiec uważam na takie zachowanie.

Ja też
  • Odpowiedz
  • 1
@Adamfabiarz: Ty i te twoje bajeczki ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Ja nie piszę o innych tylko o sobie. Umiem jeździć szybko i bezpiecznie i to widać w opiniach obcych osób. Raz tylko jeden gość próbował zobaczyć prędkość parę razy (nieogar w umawianiu się i chyba w życiu) ale po chwili się przyzwyczaił.

Płynna jazda jest najważniejsza. Jeśli potrafisz przewidywać sytuacje na drodze to nie musisz mocno hamować,
  • Odpowiedz
@piotrow: Bo na odcinku WWA-Stryków to się prawym wyprzedza, a nawet jak nie chcesz wyprzedzać to i tak szybciej jedzie.
Ale już na Stryków Konin i Konin Poznań przelotowa 180-200 przy dobrych warunkach drogowych jak najbardziej.
@Adamfabiarz Milcz chłopcze,bo tu mężczyźni z normalnymi autami rozmawiają.
  • Odpowiedz
  • 1
@Kotouak: Bezpieczeństwo to podstawa. Trzeba dać się zauważyć. Tak samo jak dojeżdżam do kolumny aut to trochę zmniejszam prędkość i mam lewą nogę nad hamulcem, szczególnie jeśli widzę, że ktoś się szukuje do wyprzedzania. Jeszcze mi się nie zdażyło, żeby ktoś mi wyjechał i całkowicie mnie tym zaskoczył.

Wychodzę z założenia, że łamiac przepisy to ja jestem gościem na drodze i trzeba się dopasować do innych. Podobają mi sie przepisy w
  • Odpowiedz
Wychodzę z założenia, że łamiac przepisy to ja jestem gościem na drodze i trzeba się dopasować do innych.

@cwlmod Jakże bliska jest mi Twa filozofia :) Wychodzę z dokładnie takiego samego założenia.
  • Odpowiedz
A co, wyskoczyłbyś? ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@cwlmod: Poprosiłbym o zmniejszenie prędkości. A po wszystkim napisał w opiniach, że jeździsz niebezpiecznie i wystawił niską ocenę.

Obcy człowiek nie ma podstaw do zakładania, że jesteś dobrym kierowcą i że dbasz odpowiednio o stan techniczny auta i ogumienia. Z tego powodu głupotą i lekkomyślnością jest narażanie go na stres związany z szybką jazdę w tych okolicznościach.

  • Odpowiedz
  • 0
@Przypadkowy: Wtedy ty też byś dostał niską ocenę z uwagą, że jesteś wrednym pasażerem, który nie powienien jeździć z innymi. Jeszcze bym napisał do supportu żeby zdjęli twoją ocenę i dali ci ostrzeżenie ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Pamiętaj, że ty jesteś tylko pasażerem i kierowca nie ma żadnego obowiązku się ciebie słuchać. Jakby mnie ktoś poprosił o wolniejsza jazde to może bym trochę zwolnił, ale na pewno
  • Odpowiedz
@cwlmod: bardzo jestem ciekawy, jak by ci się udało udowodnić, że niska ocena wynikająca z twojej brawurowej jazdy jest oznaką wredności, szczególnie na tle moich pozytywnych komentarzy dotyczących innych kierowców. O tym, że musiałbyś zwyczajnie skłamać, już nie wspominam, bo nie wydajesz się osobą, która by się przejmowała takimi drobiazgami.

Jesli jesteś słabym kierowcą


@cwlmod: xD No comment. ¯\(ツ)/¯

nie wiesz co się stało w wypadku majtczaka i perettiego to
  • Odpowiedz
  • 0
bardzo jestem ciekawy, jak by ci się udało udowodnić, że niska ocena wynikająca z twojej brawurowej jazdy


@Przypadkowy: Z dokładnie zera innych niskich ocen i pewnie najwyżej oceny od drugiego pasażera xD

xD No comment. ¯\(ツ)/¯

Dobrze, bo tutaj nie ma co komentować słabiaku ( ͡° ͜ʖ ͡°)

bo uważam, że oni, tak samo jak inni kierowcy-mordercy, podobnie jak ty uważali, że jeżdżą szybko i bezpiecznie. Dlatego.
  • Odpowiedz