Wpis z mikrobloga

Kolejny przejazd Warszawa-Poznań wykonany. Prędkośc przelotowa jak zwykle 180-200km/h (na złodziejskiej autostradzie prawie nikogo nie ma), a pasażerowie na blabla jak zwykle zadowoleni, a hamulce prawie nie użyte

Tylko miernotom drogowym puszczają zwieracze, że ktoś jedzie szybciej od nich i pewnie nie mogą pojać jak nikt mi nie wymusił pierwszeństwa, a ja ani razu na dupie nie wjechałem i nie poganiałem światłami ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#motoryzacja #samochody #shitposting
  • 23
  • Odpowiedz
Z dokładnie zera innych niskich ocen i pewnie najwyżej oceny od drugiego pasażera xD


@cwlmod: no to tak, jak napisałem –musiałbyś skłamać, że nie jechałeś nieprzepisowo, bo inaczej nikt by nie skasował mojego komentarza, że jechałeś zbyt szybko.

A jeśli masz same dobre oceny, to znaczy że jeździsz z dzbanami, którzy nie boją się łamać przepisy z nieznanymi sobie kierowcami, w nieznanych sobie samochodach.

Ale to ty jesteś tym kierowcą mordercą,
  • Odpowiedz
  • 0
no to tak, jak napisałem –musiałbyś skłamać, że nie jechałeś nieprzepisowo, bo inaczej nikt by nie skasował mojego komentarza, że jechałeś zbyt szybko.


@Przypadkowy: Napisałbym jak było i jak byłeś nieumyty itd ( ͡° ͜ʖ ͡°)

A jeśli masz same dobre oceny, to znaczy że jeździsz z dzbanami, którzy nie boją się łamać przepisy z nieznanymi sobie kierowcami, w nieznanych sobie samochodach.

Wiesz, ja jeżdżę dobrze i
  • Odpowiedz
@cwlmod: co do tekstów "nigdy bym nie jechał 200 z nieznanym kierowcą" to jest kwestia taka że jak ktoś dużo jeździ i dobrze jeździ, umie jeździć i robi to świadomie to jak wsiądzie do kogoś jako pasażer to po pierwszych kilku chwilach umie ocenić czy kierowca jest dobry czy łajza
  • Odpowiedz