Wpis z mikrobloga

Jakie są wg Was główne przyczyny, tego, że na obecnym rynku matrymonialnym przeciętny mężczyźna ma przerąbane?
Jak wyszło się z okresu studenckich imprez to albo musi liczyć na fuks i brać co mu los da albo wziąć znacznie mniej atrakcyjną od siebie babę z tindera. (małe piwo jak ta mniejsza atrakcyjność będzie polegać tylko na słabszym wyglądzie czy standardzie życia, a osobowość kobita będzie miała normalną)

Ja bym wymienił takie rzczy jak:
- chłopów jest za dużo, zawsze wstecz mieliśmy co chwile wojny to chłopy ginęły, teraz nie ma wojen
- niż demograficzny, młodszych mniej niż starszych, więc chłop ma dodatkowo zawężoną ilość bab
- rozwiązłosć (Polka woli ryzyko bycia zeszmaconą przez czada nic trwały związek z dobrym Mireczkiem)
- socjal media (Polki naoglądają się w necie wizerunków wykreowanych na czadów i mają potem podobne oczekiwania do Mireczków)
- przecena swoich możliwości (Polki przeceniają swoją atrakcyjność i wolą stać w kolejce do czada)
- rozbudowany socjal i przewaga ekonomiczna Polek nad Polakami (Polki nie potrzebują już mężczyzny by się czuć bezpieczenie)
- egoizm i obraz macierzyństwa jako coś negatywnego (Polki coraz częściej zamiast myśleć o zakładaniu rodziny myślą o swoich przyjemnościach)
- utrata samic na rzecz samców z obcych państw (wychodzą za mąż za zachodnich mężczyzn nie wspominając o patologiach typu puszczanie się z murzynem)
- Ukrainki mogły uratować sytuację, ale coś poznikały
- imigracja samców do kraju przy braku imigracji samic

ale nie wiem czy dobrze myślę, ech.
#logikarozowychpaskow #zwiazki #redpill
aczutuse - Jakie są wg Was główne przyczyny, tego, że na obecnym rynku matrymonialnym...

źródło: 95649778_1118862398468270_6173841909178895201_n

Pobierz
  • 33
  • Odpowiedz
@woskrosenie: Przecież ja tu piszę wyraźnie o przeszłości. Już jest w porządku.

inaczej rozmawia się z mamą, inaczej z babcią, inaczej z nauczycielką a inaczej z kobietą do której masz plany na związek


@woskrosenie: Ale my tu nie mówimy o relacji, a płci. Będąc gejem rozmawiasz tak samo z facetem jak i z kobietą inicjując flirt. Płeć nie ma tutaj znaczenia. O to się rozchodzi.
  • Odpowiedz
Tak czy inaczej kobiety muszą pracować, bo niewielu mężczyzn jest w stanie samodzielnie utrzymać żonę i dzieci i jeszcze zabezpieczyć finansowo kobietę na wypadek jego śmierci jako żywiciela rodziny. Z tego powodu kobiety nie chcą pierwszego lepszego mężczyzny i wolą być już same... A wymagania rosną, bo kultura masowa już od dawna pokazuje jak "powinno się" żyć.
  • Odpowiedz
  • 0
@mru_mru: e są w stanie utrzymac nawet tacy na minimalnej tylko teraz ludziom się w dupach poprzewracalo i luksusy chcą mieć i wakacje w cieplych krajach 2 razy do roku. Dawniej wystarczało raz na miesiac pojsc do teatru, na żarcie zarobić, rachunki i ubrania.
  • Odpowiedz
@aczutuse No nie wiem właśnie, może tak, ale nie znam takich. Zaraz kobiety lecą do pracy ledwie dziecko rok skończy, bo mało pieniędzy i ciężko z jednej pensji. A Ty znasz kogoś, kto jest w stanie utrzymać rodzinę z minimalnej, szczególnie kiedy nie ma mieszkania lub domu na własność?
  • Odpowiedz
@aczutuse Ok, ale niestety ludzie grają w życie i łudzą się, że to akurat oni będą wygranymi. W takiej sytuacji kobiety wolą żyć same i łudzić się, że trafią na najlepszego kandydata niż związać się ze zwykłym Mirkiem i dostosować poziom życia do tego co oferuje los. Dawniej każdy znał swoje miejsce, teraz to się zmieniło i poprzestawiało wszystko.
  • Odpowiedz