Wpis z mikrobloga

Moja żona wczoraj po męczącym dniu dziecka:
Jutro nic nie robimy, leżymy, czytamy książki i się opalamy.
Ja wczoraj: Ok

Ja dzisiaj: stosuję się do wczoraj ustalonego planu
Moja żona dzisiaj: sprząta od rana i się wkurza, że jej nie pomagam.
#logikarozowychpaskow
  • 44
  • Odpowiedz
@Cztero0404:

Właśnie taka jest różnica między nami ja słucham kobiet i patrzę co robią (ogólnie ludzi niezależnie od płci) słucham również swojej narzeczone dla tego między innymi ona nią jest


Kurde a ja myślałem, że zdrowy związek opiera się na wspólnym szacunku a nie na tym, że jedna strona tańczy tak jak jej się zagra i w nagrodę coś tam dostaje.
Jeśli uważasz, że w całej tej historii to OP jest
  • Odpowiedz
dlatego masz jakiegoś randomowego szlaufa w avku? xD


@wiedzminyo: To już się robi nudne naprawdę, wymyślcie coś bardziej kreatywnego. Jeśli już chcesz wiedzieć to dziewczyna na zdjęciu jest moją znają z którą przegrałem zakład w którego wyniku mam to profilu w sumie mógłbym już to zmienić, ale mi się nie chce zwyczajnie ( ͡~ ͜ʖ ͡°) Też chciałbyś być tak randomowy jak ona, ale prawda jest taka,
Cztero0404 - >dlatego masz jakiegoś randomowego szlaufa w avku? xD

@wiedzminyo: To j...
  • Odpowiedz
Bo trzeba, kobieta też jest człowiekiem przegrywie


@Cztero0404: tak jak już ktoś napisał, nie chodzi o pomoc bo wiadomo ze czasem w czymś trzeba pomóc cucku tylko o rzucanie wszystkiego lub ustalonego dnia relaksu dlatego ze rozowej cos odpie*dala cucku
  • Odpowiedz
Właśnie taka jest różnica między nami ja słucham kobiet i patrzę co robią (ogólnie ludzi niezależnie od płci) słucham również swojej narzeczone dla tego między innymi ona nią jest a ty tańczysz dookoła ogniska z napisem złe kobiety marząc o nich jednocześnie.


@Cztero0404: wole nigdy nikogo nie mieć niż być cuckiem jak ty i grać w tą gre na zasadach różowej zebys mogl czasem poru*ac w dniu kiedy sie nie spotyka
  • Odpowiedz
woja żona pomimo tego, że miała odpoczywać zapiernicza ze szmatą


@Cztero0404: Kazał jej ktoś? Prosił? Wymagał?
Nieważne czy kobieta, czy facet, czy kuźwa kosmita - umawiamy się że wolne, to jest wolne. Odwidziało ci się i wolisz #!$%@?ć? No to sobie idź i #!$%@? ¯\(ツ)/¯
  • Odpowiedz
@nigdzie:

Dobra chłopaki, poczytałem trochę komentarzy tego gościa i nie chcę ich już nigdy widzieć, więc dostaje czarno


Chłop ewidentnie #!$%@?ęty dobra decyzja ( ͡ ͜ʖ ͡)
  • Odpowiedz
ty tańczysz dookoła ogniska z napisem złe kobiety marząc o nich jednocześnie.


@Cztero0404: A to są już twoje projekcje.
Jak się umawiamy na sprzątanie to sprzątamy- razem.
A jak się umawiamy na dzień dla siebie na który zasłużyliśmy to mamy dzień dla siebie. A nie, że jednej stronie coś odbija a druga ma się nagle dostosować. Zresztą to się tyczy ogólnie planów i planowania tygodnie- nie koniecznie trzeba się umawiać.
Jak
  • Odpowiedz
@Cztero0404: tak jak ci pisalem w moim poscie w ktorym sie roz*ebales, ty serio uwazasz ułomku ze ludzie to tumany ze ci uwierza ze z typiara jakis zaklad przegrales i dlatego chciala zebys na wykopie jej zdjecie wstawil? nie dosc ze cuck to jeszcze schizol z ciebie niezly lub myslisz ze te kule co opowiadales w gimnazjum kolegą to do tej pory ludzie ci w to beda wierzyc
  • Odpowiedz
dzisiaj: stosuję się do wczoraj ustalonego planu


@nigdzie: ja kiedyś powiedziałem bo bardzo ciężkim dniu i pogodzie, że już nie jadę więcej w góry. Parę miesięcy później jednak pojechałem.
Żona w porywie zmęczenia też mówiła że nic nie robi, a jednak rano spojrzała racjonalnie, że jednak lepiej zrobić trochę rzeczy. Pytanie, czy faktycznie od razu miała do Ciebie pretensje czy ci to normalnie powiedziała.
  • Odpowiedz
@nigdzie panie kolego jak moja teściowa która nie umie odpoczywać. W rzyyyci takie coś. Człowiek musi umieć pracować i odpoczywać. Cieszyć się chwilą. I do tańca i różańca. Inaczej sam się potem wkurzasz że ktoś się wiecznie irytuje bo zmienia plany...beee
  • Odpowiedz