Wpis z mikrobloga

Moja żona wczoraj po męczącym dniu dziecka:
Jutro nic nie robimy, leżymy, czytamy książki i się opalamy.
Ja wczoraj: Ok

Ja dzisiaj: stosuję się do wczoraj ustalonego planu
Moja żona dzisiaj: sprząta od rana i się wkurza, że jej nie pomagam.
#logikarozowychpaskow
  • 44
  • Odpowiedz
@nigdzie: Spoko kobiet ma coś w stylu nerwicy natręctw że nie odpoczną póki nie ogarną wszystkiego do porządku ¯\(ツ)/¯
Jakbyś jej pomógł to byś zapewne zaplusował w #!$%@?.
  • Odpowiedz
via Android
  • 9
@Eremites wiadomo, ale najpierw chce posprzątać i mówi "jeszcze tylko zmienię pościel, jeszcze tylko podleję kwiatki, jeszcze tylko umyję podłogi, jeszcze tylko ogarnę łazienkę itd."
  • Odpowiedz
@nigdzie: no widać ma taki tryb w głowie że się zmusza bo inaczej nie usiedzi. Możliwe że to przez to że w ciągu tygodnia ciągle coś robi i z rozpędu nie potrafi się jebnąć i nic nie robić, też tak mam jak dużo roboty przez parę tygodni przychodzi że potem w wolnym czasie nie ma co ze sobą człowiek zrobić ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@nigdzie: Czekaj Stop! Bo to jest naprawdę zabawne. Twoja żona pomimo tego, że miała odpoczywać zapiernicza ze szmatą przysłowiową i sprząta a ty jeszcze masz problem i się żalisz na wykopie? XD Nie zachowuj się jak zmanierowana ciota pomóc to by jej wypadało, ale z czystej przyzwoitości a nie bo ona ci mówi.
  • Odpowiedz
zekaj Stop! Bo to jest naprawdę zabawne. Twoja żona pomimo tego, że miała odpoczywać zapiernicza ze szmatą przysłowiową i sprząta a ty jeszcze masz problem i się żalisz na wykopie? XD Nie zachowuj się jak zmanierowana ciota pomóc to by jej wypadało, ale z czystej przyzwoitości a nie bo ona ci mówi.


@Cztero0404: ku*wa jak czytam twoje posty to zaliczam cie do cuckolda roku, jesteś jednym z moich ulubionych cuckoldów na
  • Odpowiedz
I co tutaj jest takiego ''cuckowego'' niby? Bo śmiałem skrytykować, że chłop się zachowuje jak ciota. Śmiesznymi zwierzątkami jesteście


@Cztero0404: Jeżeli ty tego nie widzisz, co jest oczywiste, stąd jestes cuckiem, to cokolwiek bym nie napisał i na ch*ju tu stawał żeby ci wytłumaczyc to nie zrozumiesz nigdy. To nie jest krytyka to co robisz, po prostu wlazisz w dupe rozowym ze trzeba im pomagac, sluchasz co mowia, myslisz ze wydymales
  • Odpowiedz
@Cztero0404:
:Narzekanie na to, że kobieta zamiast sobie odpocząć i nic nie robić musi wymyślać sobie zajęcie na siłę = ciota

:Rzucenie wszystko na już bo stara zaczęła sprzątać i trzeba biegać za nią z mopem po mieszkaniu żeby się nie obraziła = nie ciota

Chyba Ci się pomyliły definicje ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Zylastychuop220: Największy problem z wami (z wami bo piszę ogólnie o grupie), że nazywacie kogoś na przykład cuckoldem a sami jesteście największymi w dodatku innych mężczyzn oraz ich poglądów srając jakimś rzadkim gównem które jest już po prostu nudne, zachowujecie się jak wadliwa partia jakiegoś produktu która zjechała z taśmy w fabryce.
  • Odpowiedz
Badz sobie tym cuckiem i wierz w to co by ci mowila twoja potencjalna partnerka czy to co mowia kolezanki.


@Zylastychuop220: Właśnie taka jest różnica między nami ja słucham kobiet i patrzę co robią (ogólnie ludzi niezależnie od płci) słucham również swojej narzeczone dla tego między innymi ona nią jest a ty tańczysz dookoła ogniska z napisem złe kobiety marząc o nich jednocześnie.
  • Odpowiedz
Ale to ty się zesrałeś pierwszy rzadkim gównem wyzywając kogoś od ciot xDD


@STM32_bujneo: Jeśli ciota jest dla mnie ciotą to piszę, że jest ciotą. Napisanie faktu to nie zesranie rzadkim gównem typie, trzeba być ciężkim pajacem żeby zamiast pomóc swojej babie jeszcze w przestrzeni gdzie też mieszkać żalić się, że ona cos robi.
  • Odpowiedz