Wpis z mikrobloga

@bellacavem: Ja w ogóle tego hypu na niego nie czaję, przecież to jest tak odmóżdżające. Ale to jest w jakiś sposób pożytecznie społecznie. Nieraz gadam z chłopem czy w pracy, czy bardziej w kręgu znajomych znajomego, wydaje się być normalny, ale od razu daję takiego na CZARNOLISTĘ, gdy okazuje się być fanem paru ściśle określonych rzeczy, a zamiłowanie do tego typu śmieciowej rozrywki jest od razu czerwoną flagą - trzeba
  • Odpowiedz
@CzikaKiri: masz co do mnie bo nie wiem czy do mnie pijesz ? Bo ja " South Park " uwielbiam. A poza tym tu na tagu napiętnowywujesz tych co na "czarne listy" wklejają a w realnym świecie sam stosujesz czarnolisty? Ty hipokrytą jesteś jeszcze w dodatku, szubrawcu jeden. A teraz z innej beczki ,bo wnioskuję że jakieś statystyki prowadzisz. Ile tych fotek maryjoli muszę wkleić by pobić wczorajszy niby-rekord?
  • Odpowiedz
@bellacavem: Co mnie SP obchodzi, ja piszę o tym pseudo-epigonie Walichaszku cos tam. Ja nie mam nikogo na Czarnoliście! O czym Ty do mnie rozmawiasz? Chcesz screen? Dam a dam Ci już drugi czy trzeci raz dowód, że to nie słusznie znów mnie POmawiasz, ale Ty razem wysyłaj dla mnie majtki żony lub siostry... no przynajmniej stanik. Gadasz z jakimiś odklejencami, gadają Vi głupoty o Czarnolistach, a Ty wierzysz amebom?
  • Odpowiedz
@CzikaKiri: co mi tu maryjujesz, furiacie jeden. Nikomu tu nie wierzę , nawet Tobie.Wszyscyście tu po jednych piniondzach. Menele zza mostu, żadnych paczek nie będzie, żadnych staników ani majtek .Nawet pampersa nie dostaniesz. O czarnej liście to chodziło mnie o to że sam wczoraj wytykałeś tu komuś że nawołuje do blokowania tak wybitnych jednostek jak Ty.No i ja , skromnie dodając. A sam umieszczasz znajomych znajomych na czymś na kształt
  • Odpowiedz
@bellacavem: Hejterów mam po prostu w notatniku na "kumputerze" zapisanych. I to nie tylko nicki, ale krótkie dossier i profil psychologiczny xD Myśl, ja na nich teraz poluję, chcę widzieć, co dodają, Po co miałbym ich gubić z oczu, wciągając na czarnolistę? Tego antylateksowego już dawno bym z ziemią zrównał werbalnie pod jego płaczami, ale widzisz, jaki to chojrak. Czekam cierpliwie. załatwię go jak tamtego z wczoraj, uzbiera mu się
  • Odpowiedz
@CzikaKiri: choroszcz to mało dla Ciebie. W gestapo byś się Pan odnalazł idealnie. Tam też lubowali się w porządku w aktach. Gość ledwo przyjechał poszedł w piec ,ale teczkę personalną musiał mieć. Ordnung must sein!
  • Odpowiedz
@CzikaKiri: to przez ten filmik z myszą ćwiczącą w tle. Ktoś tam miał słuch jak nietoperz i twierdzi ,że maryjola mówi : " mariusz, wolniej ". Ja raczej przygłuchy więc pewności nie mam. Tak się to powiedzonko już przyjęło a że jestem hejter i łajza menelska to powtarzam jak kosnoludek swoje kudzu wege. Byleby tylko maryjolę błotem obrzucić.
  • Odpowiedz
@bellacavem: Eee, POmówienia, przerabiaJOM kumputerowo, a Olgierd farmazoni dodatkowo. Mariola, wierna dziewczyna... czeka na mnie i mojego białego Passata cierpliwie. One day we will fly away.... lalala xD
  • Odpowiedz