Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Tydzień temu moja dziewczyna miała wieczór panieński swojej przyjaciółki. Przypadkiem (naprawdę - przeglądałem galerię zdjęć, które zrobiłem jej telefonem i trafiłem na materiał video) widziałem urywek filmu jak przyszła panna młoda bawi się przyrodzeniem striptizera męskiego. Dziewczyna wyrwała mi telefon i zaczęła krzyczeć, że przeglądam prywatne materiały. Skonfrontowałem się z nią, a ona powiedziała mi, że owszem w wirze zabawy doszło do takiej sytuacji, ale nic więcej się nie stało. Tzn. tamta tylko pomacała i nic więcej. Powiedziałem jej, że muszę poinformować o tym jej narzeczonego. Zabroniła mi, wściekła się i powiedziała, że na wieczorze kawalerskim (miesiąc wcześniej) na pewno my obmacywaliśmy striptizerki. Wyśmiałem ją, bo żadnych striptizerek u nas nie było, tylko wieczorny paintball, ognisko i heheszki przy piwie. I teraz mam taką sytuację, że dziewczyna błaga mnie, abym nie mówił o wszystkim mojemu kumplowi (narzeczonemu tamtej) i grozi mi jednocześnie, że ze mną zerwie jak to zrobię. A ja straciłem do niej zaufanie i nie wierzę też, że tam na wieczorze panieńskim nie doszło do czegoś więcej i to nie tylko z panną młodą... Nie wiem jednak co robić, bo kocham swoją dziewczynę, razem jesteśmy 5 lat (oboje lvl 32), za rok planujemy ślub. Boję się, że stracę też paczkę znajomych, bo wszyscy znamy się jeszcze od czasów studiów i regularnie spędzamy czas. No ale uważam też, że mój kumpel koleżeński również powinien wiedzieć, co się stało przed swoim ślubem. Co byście zrobili na moim miejscu? Mam mętlik w głowie.

#vejt #zdrada #logikarozowychpaskow



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: Nighthuntero
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 141
  • Odpowiedz

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

via mirko.proBOT
  • 2
Anonim (nie OP): @Jakly:

Wykop zrył ci mózg.


No nie wiem. Byłem kilka razy w klubach ze striptizem dla mężczyzn to nic takiego się nie działo. Ot występ "artystyczny" jako tło do picia piwa. Większość striptizerek nawet nie rozebrała się do naga. Nie ma mowy o jakimś dotykaniu, a co dopiero mówić o czymkolwiek więcej, przynajmniej nie jest to na standardzie (nie mówię o wykupywaniu jakichś prywatnych pokazów
  • Odpowiedz
@mirko_anonim powiedz pannie młodej źe wiesz zobaczymy co jest w stanie zrobić abyś nie powiedział. Pewnie tobie też będzie chciała pomacac a nawet wiecej.
A babe zostaw tak jak ktoś wyżej napisał 5 pieczeni naraz. Kolega uratowany i ty uratowany
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: jeżeli panna na wieczorze panieńskim bawi się obcym siusiakiem to prawdopodobieństwo bolca na boku jest dość duże. Ślub to bardzo poważna sprawa, konsekwencje są olbrzymie, powiedz kumplowi bo możesz mu życie uratować

Skoro Twoja dziewczyna grozi że z Tobą zerwie... ja bym z ciężkim sercem kazał wypier***** bo to absurd że kobieta stawia taka pierdołe ponad związek z facetem którego niby kocha i tak łatwo przychodzi jej temat zrywania.
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: ale skoro to nic złego, nic więcej się nie stało i generalnie to każdy płaci gołym obcym ludziom by ich macać po genitaliach krótko przed swoim ślubem to o co tej cipie chodzi? :D Wszystko w porządku.

Ty się zastanów nad swoim związkiem również, bo to nie jest związek tylko parodia. To masz być ty i partnerka przeciwko światu, JEDNOŚĆ, nierozrywalna, stanie murem za sobą a nie szantaże, że
  • Odpowiedz
via mirko.proBOT
  • 0
Anonim (nie OP): Ja bym powiedział a tej macającej jaja skłamał że to twoja różowa cię o tym poinformowała.

Jak jesteś gotowy na rozstanie oczywiście, realia są takie że dostaniesz bilet wyjazdowy z grupki znajomych ale możesz też spróbować zafundować taki twojej partnerce.


· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: byłem na kilku wieczorach kawalerskich w tym kilku kolegów potrafiło ostro imprezować w czasie szkoły średniej/studiów - tj. po kilka dziewczyn w tygodniu.
Wieczory kawalerskie - zero striptizerek, gadania o seksie, kobietach - męska impreza. Albo picie, albo plenerowe atrakcje, biwakowanie, etc. To jest ogólnie dość ciekawe - faceci ostro potrafią pogadać jak nie są w związkach która jaką, gdzie i na ile sposobów "brał", natomiast będąc w związku
  • Odpowiedz
  • 2
@kabotyno @mirko_anonim jesli szanujaca sie dziewczyna jest w normalnym ziwazku i ma czyste sumienie, odblokowuje telefon i zostawia go w reku faceta i wychodzi do kuchni zrobic sobie herbate.

Jakakolwiek inna reakcja, czy to agresja, czy to dyskusja, czy to oburzenie, to redflag i znaczy ze ewident. ma w swoim tel. Foty i smsy od facetow typu 'he is only my friend' i innych facetow, ktorych chce trzymac w tajemnicy
  • Odpowiedz