Wpis z mikrobloga

Hej Mireczki, czy jest tu jakiś miły #niebieskipasek chętny do zapoznania? ()

Lata lecą, samotność doskwiera coraz bardziej, więc spróbuję swojego szczęścia tutaj. To chyba dobry pomysł, bo bardzo chciałabym mieć chłopa wykopka.

Krótko o mnie:
- 28 lvl w tym roku, choć ponoć nie wyglądam na tyle,
- wzrost, ok. 166 cm, brak ulaństwa (staram się zdrowo odżywiać i coś tam ruszać),
- po studiach ekonomicznych, praca w zawodzie,
- aktualne miejsce zamieszkania #warszawa
- bardziej domatorka, jeśli wyjście z domu to najchętniej na spacer, do knajpy czy do kina, mniej chętnie odwiedzam kluby czy innego tego typu imprezowanie (nie zależy mi na instagramownym wystawnym życiu),
- lubię: czytać o różnych teoriach spiskowych, oglądać thrillery, grać w planszówki, no i anal,
- brak tatuaży, kolczyków w nosie, kolorowych włosów i dzieci z mokabe.

Szukam kogoś w podobnym wieku i nie z drugiego końca Polski. Możesz być gruby, niski i w okularach, obyś tylko nie był zgorzkniały i nie wyzywał kobiet na wykopku.

Jak ktoś chętny, to zapraszam.

#randkujzwykopem #tinder #mirekszukazony #rozowepaski #samotnosc #ogloszenie
  • 123
  • Odpowiedz
każda różowa w podobnych wpisach pisze o wzroście, a zamiast napisać wagę liczbą, pisze "jestem szczupła", "mam normalną wagę", "odżywiam się zdrowo"


@ladylurkini: a ma się pochwalić BMI >30 ?
( ͡ ͜ʖ ͡)
  • Odpowiedz
@Mia900: Przez wplecenie w tekst „anal” wydajesz mi się babą, która wyszalała się, zestarzała(stosunkowo) i teraz obudziła, że jednak wypada postawić na stabilny związek. Czyli jesteś tym typem kobiety, przed którym ostrzegają wykopki ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
- 28 lvl w tym roku, choć ponoć nie wyglądam na tyle,


@Mia900: a na ile? 40? []

- brak tatuaży, kolczyków w nosie, kolorowych włosów i dzieci z mokabe.


@Mia900: gdzie plusy? []

Ciężko będzie na rynku odyńców []
  • Odpowiedz